Opinia o 2 autach

Opinia o 2 autach

12 Sty 2011, 17:34

Witam Chcialbym zasiegnac opinie na temat 2 aut

Co sądzicie o tych autach ? czy warte są zakupu i jakie byście wybrali

1: [link wygasł]
2:http://allegro.pl/opel-astra-1-6-16v-sprow-zarej-klima-zobacz-i1407404055.html
Napster
Nowicjusz

Miejscowość: Włocławek

Re: Opinia o 2 autach

12 Sty 2011, 17:48

Co mi się nie podoba w pierwszym aucie? Cena i liczba wyświetleń. Trochę chyba za tani. Poza tym fotki są sprzed niemal dwóch miesięcy (data na wyświetlaczu) i ogłoszenia ma ponad 3600 wyświetleń. Zapewne parę z nich widziało już ten pojazd na żywo i gdyby był taki fajny to dawno by był sprzedany.
Ogólnie to masz niezły rozstrzał: jedno ogłoszenie to 5-drzwiówka z klimą, drugie 3-drzwiowy bez. Osobiście bym szukał już tylko i wyłącznie z klimatyzacją. Od czasu do czasu się przyda a poza tym gdybyś za jakiś czas chciał sprzedać samochód to bez klimatyzacji będzie coraz ciężej kupca znaleźć.
Shymko
Początkujący

Miejscowość: Wlkp

12 Sty 2011, 17:53

Pierwszy na zdjęciach wygląda ładnie, nawet rzekłbym za ładnie. Drugi tęż nie jest zły. Trochę przerysowane ma zderzaki i lekkie wgniecenie na nadkolu ale poza tym w porządku. O dziwo to ten porysowany i starszy jest droższy co daje trochę do myślenia. Ja wybrałbym tego pierwszego tylko ze względu na to że nie podoba mi się 5-drzwiowa astra. Ale bez gruntownego sprawdzenia nie obejdzie się. Powiem tak że ocenianie aut po zdjęciach zbytnio się nie sprawdza bo w większości wypadków auta są picowane do zdjęć a w rzeczywistości wyglądają o wiele gorzej.
zenek1988
Początkujący

Miejscowość: Zendek
Prawo jazdy od: 08 06 2006
Auto: seat ibiza 6l1
Silnik: 1.2 69 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

12 Sty 2011, 18:44

Zdecydowanie ten drugi. Cena przemawia za tym pierwszy, natomiast jeśli chodzi o wygląd to bardziej podoba mnie się ten drugi, no i w dodatku 4-drzwiowy. Ładnie prezentuje się z tymi alumami. Różnica z przebiegu jest niewielka, warto jedynie sprawdzić czy aby napewno jest prawdziwy ten przebieg. Cena jest przystępna jak na ten rocznik i takie utrzymanie pojazdów. Z tego silnika 1.6 będziesz naprawdę zadowolony - ma niesamowitego kopa w porównaniu z innymi samochodami o pojemności 1.6. Dla przykładu podam, że ASTRA II z silnikiem 1.6 odstawiła na przyśpieszenie BMW E87 z silnikiem 1.6,który wagowo jest podobny, ale BMW jest o 10 koni mocniejsza. Niestety z spalaniem w granicach 7-8 L musisz się liczyć.
Pozdrawiam
Jerzy Wolert
P.S. Chcesz tanio kupić oświetlenie LED i Xenon ? Napisz do mnie !
Wol-Wikar
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

12 Sty 2011, 19:24

Aut z Gostynina sie nie kupuje bo to dzielnica rzeżbiarzy i cofanych liczników.
Ta druga aśka wygląda ładnie,widać że zadbana tylko 146tys to ona raczej nie ma.
Ja bym brał drugą.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

14 Sty 2011, 07:37

Jeżeli już to skłaniam się ku nr 2 i obejrzałabym dokładnie samochód na żywo. Podjedź na stację diagnostyczna,niech Ci go zbadają i powiedzą co jest.
MotoTechnic
Początkujący

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator typu Akumulator typu "CYCLING", technologia typu "GEL" i "ORBITALNA"
    Obecnie prawie każdy z produkowanych pojazdów wyposażony jest w wiele rozwiązań i urządzeń zużywających energię elektryczną. Klimatyzacja, ogrzewanie i nawiew, elektrycznie sterowane szyby, GPS, system car audio oraz ...
    Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda
    Toyota Yaris Hybrid-R, która w wersji koncepcyjnej zadebiutowała podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie, łączy zaawansowaną technologię pochodzącą z seryjnego Yarisa Hybrid, z wyczynowymi rozwiązaniami znanymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar