Opinie o komisie Autoauto.pl

Opinie o komisie Autoauto.pl

30 Sty 2014, 10:39

Proszę o zamieszczanie opinii o komisie "autoauto.pl" w tym temacie. Opiszcie swoje przygody jak wyglądała procedura wstawienia samochodu do tego komisu jak również zakup auta. Czy jesteście zadowoleni z przeprowadzonej transakcji? Poniżej na początek przedstawiam cytat z wypowiedzi jednego z użytkowników naszego forum oraz własne doświadczenie związane z tym komisem.

fafarafa napisał(a):Chciałam ostrzec Państwa przed komisem Autoauto.pl. Komis ten proponuje wstawienie auta do nich, gdyż rzekomo mają chętnego klienta właśnie na Państwa auto.

Większość sprzedających może na taki układ się zgodzić nie znając zasady działania. Ja sprzedając auto miałem podobną sytuację. Dzwoniła Pani z tego komisu i powiedziała że mają zdecydowanego klienta na to auto i żeby je do nich wstawić. Ja samochodem jeździłem więc nie było takiej możliwości żeby stał w komisie, ale zasugerowałem że przyjadę na jak umówią swojego klienta żeby obejrzał sobie auto i oczywiście jeżeli kupi to rozliczymy się według ich prowizji (sprzedając auto przez ich komis). Niestety Pani z komisu była zaskoczona moją propozycją i powiedziała że muszę wstawić samochód innej możliwości nie ma.

Czyli klient na samochód był czy go nie było? Raczej nie (może by się trafił podczas stania auta w komisie), a jak wiadomo wstawienie auta do komisu wiąże się z dodatkowymi sporymi kosztami dla sprzedającego. Nie mówię o prowizji tylko kosztach komisowych które ustalane są w zależności od danego Komisu Samochodowego za tak zwane postojowe + np. mycie, pielęgnację auta itd.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10194
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Schemat kostki ISO - podłączenie przewodów Schemat kostki ISO - podłączenie przewodów
    Jak podłączyć kostkę ISO? Zapewne sporo Was zastanawia się nad tym od czego są poszczególne piny w zespolonej kostce. Postaram się to wyjaśnić i wrzucić schemat (jest on już na forum ale ciężko go w tej chwili znaleźć) ...
    Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika
    Niezależnie od oferowanych w sprzedaży modeli, Audi pracuje nad wieloma nowatorskimi samochodami koncepcyjnymi. Każda koncepcja pociąga za sobą odpowiednio dopasowane rozwiązanie napędu quattro. W modelach kompaktowych A3, ...

•  
    • Jeep Grand Cherokee w wodzie
      Volkswagen Golf II, Bestia która ma 660KM pod maską
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      Lexus CT 200h