Opłacalność naprawy Baleno ?? Czy zmiana auta ?

Opłacalność naprawy Baleno ?? Czy zmiana auta ?

20 Lip 2016, 17:37

Witam, posiadam od kilku lat Baleno 97r Sedan - 1.6 i 16V 101KM i jestem drugim właścicielem auta (auto ma przebieg z 180 tys km), ~2 lata temu zespuła mi się skrzynia biegów, a dokładnie piąty bieg (po prostu nie działał, coś chropotało, trukotało) więc pojechałem do mechanika, wyjął coś tam z piątego i go w ogóle nie ma w tym momencie. Do tego czasu do naprawy/wymiany doszły przewody hamulcowe oraz wlew paliwa który koroduje całkiem ostro.

No i tutaj moje pytanie. Mam odłożone 5000 zł, warto naprawiać to auto ?? Czy może sprzedać nawet na części i kupić jakieś inne ?? Osobiście przywiązałem się do niego bo to było moje pierwsze autko ;p.

Nie iwem ile naprawy takie kosztują, ale za samą skrzynie z wymianą zapłaciłbym ~1000 zł + przewody i wlew paliwa (ceny mi nie znane).

Pozdrawiam :)
mt17
Nowicjusz

Auto: suzuki baleno 1.6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris 0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris
    0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris - rozstrzygnięcie konkursu Toyota Motor Poland W sobotę 6 października Toyota Motor Poland zorganizowała finał konkursu "Wygraj nową hybrydową Toyotę Yaris ". Po czterech miesiącach etapów ...
    Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda MissionL na tagach motoryzacyjnych we Frankfurcie (IAA)
      El Toro Loco - Monster Truck, 9
      Drift, 7
      Nissan Pivo 3 - Tokyo Motor Show 2011