Opłacalność naprawy Baleno ?? Czy zmiana auta ?

Opłacalność naprawy Baleno ?? Czy zmiana auta ?

20 Lip 2016, 16:37

Witam, posiadam od kilku lat Baleno 97r Sedan - 1.6 i 16V 101KM i jestem drugim właścicielem auta (auto ma przebieg z 180 tys km), ~2 lata temu zespuła mi się skrzynia biegów, a dokładnie piąty bieg (po prostu nie działał, coś chropotało, trukotało) więc pojechałem do mechanika, wyjął coś tam z piątego i go w ogóle nie ma w tym momencie. Do tego czasu do naprawy/wymiany doszły przewody hamulcowe oraz wlew paliwa który koroduje całkiem ostro.

No i tutaj moje pytanie. Mam odłożone 5000 zł, warto naprawiać to auto ?? Czy może sprzedać nawet na części i kupić jakieś inne ?? Osobiście przywiązałem się do niego bo to było moje pierwsze autko ;p.

Nie iwem ile naprawy takie kosztują, ale za samą skrzynie z wymianą zapłaciłbym ~1000 zł + przewody i wlew paliwa (ceny mi nie znane).

Pozdrawiam :)
mt17
Nowicjusz

Auto: suzuki baleno 1.6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź! Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...
    Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie
    To drugi egzemplarz supersamochodu Lexus LFA w Polsce . Pierwszy znalazł swojego entuzjastę w Poznaniu, drugi będzie jeździł w Krakowie. Uroczyste przekazanie kluczyków do samochodu, z udziałem przedstawicieli Lexus ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      GTP Light