Opłaty Samochodowe

Opłaty Samochodowe

08 Cze 2014, 16:03

Witam. Jestem tutaj nowy. Planuje kupić sobie pierwsze auto w życiu. Mam na oku Vw Vento. Chodzi mi o opłaty. Sprzedający auto ma ważne opłaty do sierpnia tego roku czyli OC i przegląd. I mianowicie chciałbym się dowiedzieć jak będzie to wyglądać gdy załóżmy kupie od niego dzisiaj to auto i czy mogę nim po zakupie jeździć normalnie czy też nie i jak to dalej ma przebiegać. Dodam, że nigdy nie miałem auta i nikt ode mnie w domu też nie :) więc prosiłbym o jak najdokładniejszą pomoc krok po kroku w kwestii opłat :)
Kendzior
Obserwowany

Auto: VW Vento
1

Re: Opłaty Samochodowe

08 Cze 2014, 17:29

Przecież tego typu tematy są omawiane w dziesiątkach, jak nie setkach tematów w necie :bored:
co-dalej-po-kupnie-auta-vt13636.htm
http://mojafirma.infor.pl/moto/auto/zak ... -auta.html
Longhorn
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 518
Miejscowość: pdk
Auto: Toyota Corolla E12 FL
Silnik: 1.4 VVT-i 97KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2006
0

Re: Opłaty Samochodowe

09 Cze 2014, 09:47

Na naszym forum też wielokrotnie było opisywane - i sprawa przerejestrowania i sprawa ubezpieczenia.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50