Opony zimowe czy opony całoroczne?

Opony zimowe czy opony całoroczne?

05 Gru 2018, 22:03

Witam, Forumowicze mam pytanie tego typu jakie opinie są na temat opon calorocznych. Opony caloroczne czy opony zimowe? Jakie polecacie do 150 zl za sztuke. Oczywiscie opony nowe. Mysle nad tymi 175/70 r13.

[link wygasł]

Czy te.

[link wygasł]

Ogólem samochod bede mial przez 2/3 lata jeszcze wiec chyba bardziej caloroczne co sądzicie? Jakie wrazenia z jazdy i zadowolenie na jezdzie na oponach calorocznych? Moze macie jakies lepsze opony? Prosze o pomoc . Pozdrawiam serdecznie !
Kei
Obserwowany

Re: Opony zimowe czy opony całoroczne?

05 Gru 2018, 22:16

Rozmiar wskazuje na małe miejskie auto, w takim przypadku opony wielosezonowe są niezłym rozwiązaniem. Dębice, czy Nexeny to solidne opony budżetowe, ale ja bym dołożył stówkę do kompletu i kupił Nokiany.
[link wygasł]
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III i Lancera IX
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 13
Miejscowość: Zegrze Pd
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Outlander 2019, Vitara 2017
Silnik: 2.0 150KM 1,6 120KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2019

Re: Opony zimowe czy opony całoroczne?

07 Gru 2018, 14:21

Dziekuje bardzo za pomoc ;) Pozdrawiam! :D
Kei
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów
    Toyota rozszerza swój program ciężarówek na ogniwa paliwowe, pokazując nowy model elektrycznego ciągnika siodłowego na wodór do przewożenia kontenerów. Samochód zadebiutował na konferencji ...
    Najbardziej ekonomiczne SUV-y Najbardziej ekonomiczne SUV-y
    Specjaliści z amerykańskiej organizacji Consumer Reports po raz kolejny wzięli pod lupę paliwożerność SUV-ów i wybrali najbardziej oszczędne auta z tego segmentu. Wszystkie przetestowane przez Amerykanów egzemplarze ...

•