Oryginalny radioodtwarzacz

Oryginalny radioodtwarzacz

19 Gru 2010, 19:36

Witam. Chcaiłbym kupić orygnialny radioodtwarzacz, taki jaki Renault daje standardowo do swoich samochodów. Zależy mi na sterownaiu z kierownicy, ponieważ mam tam przyciski tylko to wymaga oryginalnego radyjka.
Chciałbym kupić coś z Allegro, tylko nie wiem czy modele z innych samochodów z tamtego okresu miały radia, które będą pasować do Espace'a. Wie ktoś jak to jest?
matrioshq
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę
    Robert Kubica ma za sobą pierwsze testy Mercedesa AMG C-Coupé DTM na torze Ricardo Tormo nieopodal Walencji. Polski kierowca musiał oswoić się z obcą mu charakterystyką prowadzenia samochodu wyścigowego DTM - najpopularniejszej ...
    Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...

•  
    • Warto przeczytać
    • WST 1/4
      Lexus GS, karoseria
      BMW i3 Concept Coupe, przód
      Audi R8, wnętrze