Ostrzegam przed serwisem nissana w lodzi na brzzińskiej

ostrzegam przed serwisem nissana w lodzi na brzzińskiej

05 Lut 2015, 21:01

witam wszyskich

chciałbym przstrzec wszystkich posiadaczy nissanów przed serwisem w lodzi na brzezińskiej. pracuja tam totalne ćwoki, które nie mają pojęcia o naprawach, przeglądach, są do tego aroganccy i bezczelni. niedawno popsuli mi samochód. omijajcie tych gamoni. ja na szczęście juz z nimi ani z nissanem nie mam nic wspólnego, bo pozbyłem sie samochodu, do czego rôwnież ten serwis się przyczynil.
opek
Obserwowany

Auto: nie mam juz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund
    Zima trzyma, a drogowcy nie zawsze nadążają z odśnieżaniem. Samochody z napędem na dwie osie są wtedy bardzo przydatne, choć napęd na cztery koła wynaleziono z myślą o pojazdach wojskowych, by umożliwić im poruszanie się ...
    Honda Civic - kompaktowy hatchback do miasta Honda Civic - kompaktowy hatchback do miasta
    Podstawowa pięciodrzwiowa Honda Civic dostępna jest z dwoma silnikami benzynowymi VTEC Turbo: jednolitrową jednostką o mocy 129 KM i 1,5-litrowym silnikiem wytwarzającym 182 KM . W przypadku obu motorów auto można ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nowe felgi do C4 Picasso z 2010
      Mazda6, 2.0 diesel 136 KM, 2003 rok, kierownica wielofunkcujna i deska rozdzielcza
      BMW X1 SUV
      Dziewczyny