Oświetlenie zapalniczki i popielniczki w Golfie 3 - wymiana.

Oświetlenie zapalniczki i popielniczki w Golfie 3 - wymiana.

18 Paź 2010, 10:02

Witam :!:
Mam problem z oświetleniem popielniczki i zapalniczki w Golfie 3. Mianowicie, któregoś dnia dobrałem się do deski rozdzielczej, trochę ją rozkręciłem, rozłożyłem i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że właśnie zapalniczka i popielniczka są oświetlane. Pokombinowałem dalej i okazało się, że w nietypowych... gniazdach, czy uchwytach są małe żarówki. Pomyślałem - wyjmę i wymienię. Ale sprawa okazała się bardziej skomplikowana. Żarówki w ogóle nie chcą się ruszyć z miejsca. Czy żeby oświetlenie ww. elementów było sprawne trzeba zrobić tak jak np.: z oświetleniem zegarów też w Golfie 3, mianowicie kupić gotowy element w obudowie :?:
Pozdrawiam :!:
TDI.SUBARU
Początkujący

Zdjęcia: 1

Re: Oświetlenie zapalniczki i popielniczki w Golfie 3 - wymi

18 Paź 2010, 17:12

Tego ci nie powiem, ale próbowałeś żaróweczkę najpierw wepchnąć a potem przekręcić?!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...
    Scania serii R - najmocniejszy seryjny 730-konny silnik Scania serii R - najmocniejszy seryjny 730-konny silnik
    Podczas majowej prezentacji Scanii w Trier (Niemcy) poznaliśmy nową serię R wyposażoną w silniki V8. Wśród prezentowanych samochodów musiała oczywiście być Scania R z 730-konnym silnikiem. Jest to obecnie najmocniejszy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      S2020005
      GTP Light
      Jaguar