Oszczędne autko do 5 tysięcy

Oszczędne autko do 5 tysięcy

09 Wrz 2013, 18:23

Witam!

Poszukuję jakiegoś autka, w miarę zrywnego, ale zarazem ekonomicznego do 5, max. 6 tysięcy. Na pewno chciałbym, żeby był to hatchback. Co do bajerów to nie mam jakiś wymagań, nie ta klasa cenowa, żeby wybrzydzać, ale fajnie by było, żeby nie miał fabrycznego radio, a jak miał, to chociaż z CD. Ważne, żeby nie był tłuczony no i wiadomo, w jak najlepszym stanie, mało palił, koszta eksploatacji oraz awaryjność jak najniższe. Macie jakieś propozycje? Osobiście zastanawiałem się nad Corsą B (C też mnie kusi, nawet bardziej, tylko trochę droższa), Megane tą starszą wersją po lifcie (to chyba sporo pali), Clio po lifcie, Fiatem Punto i w ewentualności Citroenem Xsarą.

Widziałem na necie fajną ofertę Fiata Bravo za 3 333 tysiące, bodajże 98 rocznik, a do wymiany podobno był tylko tłumik. Swoją drogą, nie zdecydowałem się, bo to chyba za mało jak na taki samochód, no nie? I do tego gość przyznał, że samochód sporo pali.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :!:
Cesc93
Początkujący

Prawo jazdy od: 18 12 2012
Auto: -
Paliwo: Hybryda
Rok produkcji: 2020

Re: Oszczędne autko do 5 tysięcy

09 Wrz 2013, 19:08

Za 5k kupisz Corse 1.4 z końca produkcji. Będzie ekonomiczna i dynamiczna oraz będzie dobrze wyposażona (klima, el.szyby)
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

Re: Oszczędne autko do 5 tysięcy

09 Wrz 2013, 19:40

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...
    Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Wymiana filtra powietrza w tym modelu jest prosta i każdy sobie z nią poradzi bez problemu . Wystarczy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI
      GTP Light