Oszuści w handlu na odległość z Krakowa

Oszuści w handlu na odległość z Krakowa

29 Lip 2008, 19:52

Małopolskie Centrum elektroniki Samochodowej Kraków ul.Zamoyskiego lub Nawojowa Góra...
Handluje na allegro pod kolejnym nickiem.
Możliwe że sama firma zmieniła nazwę na LOGTECH.
Niemal rok temu zamawiałem sterownik - przysłali "cegłę" jaką odesłałem.Do dzisiaj nie otrzymałem zwrotu kasy.Zwodzenie i arogancja..
Kwota:1800zł.
Odpowiednik takiej informacji znajdziecie też na innych forach ,gdzie również oszukani zostali nabywcy.
Za nic ma facet prawa konsumenta czy kodeks cywilny - piszę to w oparciu o odpowiednie ustawy.
Myślę zę tu też są oszukani. :evil:
Nie istnieje wiedza skończona...
oldstaszek
Nowicjusz

Miejscowość: Brzeg
Prawo jazdy od: 0- 0-1967
Auto: XM
Silnik: 2,5TD
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego
    Samochody Volvo od ponad 85 lat powstają w Szwecji, kojarzącej się z surowym, polarnym mrozem i śniegiem. Najdalszy salon tej marki znajduje się w miasteczku Gällivare . Miejscowi twierdzą, że to tylko 4 godziny drogi ...
    Samochody użytkowe Volkswagena z napędem na cztery koła Samochody użytkowe Volkswagena z napędem na cztery koła
    Marka Volkswagen Samochody Użytkowe od wielu lat oferuje wybrane modele z napędem na cztery koła 4MOTION, od tego roku w salonach dostępna jest pełna paleta produktów. Najdłuższej z napędem na cztery koła sprzedawany ...

•  
    • Centrum bezpieczeństwa Volvo
      Fiat Seicento, Tuning, zabudowa bagażnika
      Chevrolet Corvette, wnętrze
      Car audio, video 2007