Oszust - Części do Land Rover i Range Rover - Jarosław Fabiańczyk

08 Lip 2022, 21:23

To oszust. Oszust jakich mało. Zwykły bandzior. Mi opowiadał jaki jest biedny, że go żona chce zostawić i że jest alkoholikiem. Opowiadał, że ma problemy z piciem i że przez to ta żona chce od niego odejść. Wszystko na wskroś tego jak do niego wydzwaniałem z żądaniem zwrotu pieniędzy. Ale to jakby mniej ważne. Zamówiłem u niego części używane, które miały być w takim a nie innym stanie. Przy zakupie sto razy dopytywałem o każdy szczegół. Potem okazało się zupełnie co innego. Nie dość, że czekałem na nie ponad trzy tygodnie (a miały dotrzeć za dwa dni, gdzie wcześniej wziął pieniądze), to jeszcze na dodatek niektóre z nich były wybrakowane (brakowało w nich pewnych elementów uniemożliwiających ich zamontowanie) Inne części były klejone i naprawiane metodą na [...]. Niektóre z nich później mi dosyłał, ale okazywały się niewłaściwe. Udawał wtedy, że się pomylił. Później przestał odbierać telefony. To zwykły oszust. Nazywa się Jarosław Fabiańczyk i najczęściej sprzedaje części od Land Rovera i Range Rovera. Na wszystko o czym piszę mam dowody, mam nagrania z rozmów z nim jak przyznaje się do tego wszystkiego i jak obiecuje, że za wszystko mi zwróci pieniądze i że się ze mną uczciwie rozliczy co nigdy nie nastąpiło. Części odbierał mój blacharz i jego pracownicy. Mam film i zdjęcia tych części. Gdyby ten człowiek uważał, że pisze nie prawdę zawsze może zaprosić mnie do sądu. Dane ma dostępne na tym forum. Telefon do niego to 507 056 700 oraz email to [email widoczny po zalogowaniu]
Litwa
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co wspólnego ma dekoder VIN z ochroną Twoich finansów? Sprawdź!
    Zwłaszcza osoby prywatne samochodu szukają na rynku wtórnym. Jednak samochody używane są coraz droższe, a przy tym nie zawsze wolne od wad – technicznych i prawnych. Nic dziwnego, że przy zakupie pojazdu z drugiej ...
    Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas
    Wyścigowa wersja Lexusa LC 500 powstała na bazie prototypu. Auto zadebiutowało wczoraj na targach Specialty Equipment Market Association w Las Vegas. Ma nadwozie o zoptymalizowanej aerodynamice, sportowe zawieszenie, hamulce, ...

•