Oszust - Jarosław Jan Maciejewski (otomoto)

Oszust - Jarosław Jan Maciejewski (otomoto)

23 Wrz 2012, 21:29

Kolejny oszust na otomoto.pl.
Wstyd się przyznać ale dałem się oszukać niestety. Szkoda wielka że tak późno zacząłem poszukiwania tematów związanych z oszustwami dokonywanymi w ten sposób.
Po lekturze kilku tematów na forum zacząłem poszukiwania na mobile.de samochodu na który wpłaciłem zaliczkę. No i znalazłem mój wymarzony samochód jest ale o 8 tys euro droższy niż oferowany na otomoto.pl.
Zdjęcia na mobile.de identyczne z tymi na otomoto.pl tylko ceny odbiegające znacząco od siebie :)
Oszust posługuje się nazwiskiem Jarosław Jan Maciejewski zamieszkały w Łodzi
konto do wpłaty na które przelałem zaliczkę jako koszt sprowadzenia pojazdu to
04 1500 1504 1015 0028 1824 0000.
Oszust posługuje się telefonem o numerze 888050524
Teraz pozostałem tylko z kawałkiem papieru zwanym umową zleceniem sprowadzenia pojazdu i biedniejszy o ciężko odkładane pieniądze.
Ostrzegam wszystkich szukających takich okazji, nie dajcie się oszukać. Nim podejmiecie decyzję najpierw poszukajcie informacji na stronach internetowych, forach tematycznych. Wiem że często podejmuje się taką decyzję pod wpływam chwili, szybko i bez przemyślenia bo może ktoś inny mnie wyprzedzi i wpłaci zaliczkę wcześniej. Ale lepiej niech okazja przejdzie koło nosa niż mamy wywalić pieniądze w błoto bo ani pieniędzy ani samochodu nie zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich oszukanych i tych którzy dzięki temu postowi zweryfikują swoja decyzję dotyczącą zakupu auta. Aktualnie znalazłem 3 ogłoszenia na otomoto tego "pana" to hyundai ix35, ford kuga oraz dacia duster
oto przykład:
[link wygasł]
[link wygasł]
ten sam samochód jak jak różne ceny
alf1969
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1986
Auto: Fabia
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Oszust - Jarosław Jan Maciejewski (otomoto)

27 Wrz 2012, 11:23

witam,
Nie jestem pewna czy moja odpowiedz doszła do Pana, dlatego pozwoliłam sobie napisać jeszcze raz!
Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, też zaliczka, dane takie same, konto też się zgadza!
Myślę nawet, że chcieliśmy kupić to samo auto. Byłam wczoraj na policji i zgłosiłam oszustwo.Czy może Pan do mnie zadzwonić lub napisać maila?
pozdrawiam Ala Łukaszewicz
tel. 603953599
alamokronos@interia.pl
Ablo
Obserwowany

Auto: ford galaxy
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fiat 500 - samochód do miasta Fiat 500 - samochód do miasta
    Włoska propozycja ma w 2019 roku ponad 13-procentowy udział w rynku. Od stycznia do kwietnia 2019 roku zarejestrowano 756 samochodów. Fiat 500 to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących aut, które wyróżniają ...
    NASCAR Camry w 4 odsłonach NASCAR Camry w 4 odsłonach
    Atrakcją na targach SEMA 2017 stoiska Toyoty były wyścigowe Camry, które zaprezentowali topowi kierowcy NASCAR – Martin Truex Jr., Kyle Busch, Denny Hamlin i Daniel Suarez. Martin Truex oraz Kyle Busch startują ...

•