Otwiernie i zamykanie klapy bagaznika z pilota

Otwiernie i zamykanie klapy bagaznika z pilota

08 Maj 2019, 10:46

Witam , Czy jest możliwość w Audi Q7 4 L z 2014 roku zrobienie otwierania i zamykania ( chodzi mi o to aby klapa otwierała się do samej góry i zamykała samoczynnie bez użycia rąk ) klapy bagażnika z pilota. Czy ktoś to sam robił ?
Tobiasz77
Nowicjusz

Re: Otwiernie i zamykanie klapy bagaznika z pilota

08 Maj 2019, 13:07

A nie masz takiej możliwości? Otwieranie masz na pewno z pilota i przycisku na drzwiach. Zamykanie można dorobić montując specjalny moduł który umożliwi zamknięcie z przycisku pilota i przycisku na drzwiach.

Zerknij sobie tu masz taki moduł [link wygasł]
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam

Re: Otwiernie i zamykanie klapy bagaznika z pilota

08 Maj 2019, 21:18

otwieranie jest z pilota , ale tylko otwiera zamek , a mi by chodziło aby podnosiła się od razu klapa do góry jak i zamykała , ok zerkne na linka , dzięki za info
Tobiasz77
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowco - czas na zmianę opon! Nie czekaj na pierwszy śnieg Kierowco - czas na zmianę opon! Nie czekaj na pierwszy śnieg
    Zima nie musi co roku zaskakiwać kierowców – na korki i stłuczki na mokrych czy śliskich jezdniach jest antidotum: homologowane opony zimowe lub całoroczne. To właśnie teraz – gdy temperatura rano spada ...
    Hybryda? Czy to się opłaca? Hybryda? Czy to się opłaca?
    Jeżeli pokonujemy co roku dziesiątki tysięcy kilometrów i szukamy oszczędnego samochodu, wybór często pada na zakup auta z Dieslem lub instalacją LPG. Od lat na rynku jest alternatywa, która okazuje się ...

•