Pakiety S-line Audi A6 C6

Pakiety S-line Audi A6 C6

28 Lut 2019, 01:03

Witam.
Mam pytanie odnośnie pakietów s line w audi a6 c6. Otóż wiem ze jest po prostu s line czyli wnętrze, podwójny s line czyli wewnętrzny i zewnętrzny pakiet no i mam pytanie czy jest potrójny s line. Jeśli coś źle napisałem to poprawcie mnie, z góry dzięki.
Daniellix00
Obserwowany

Re: Pakiety S-line Audi A6 C6

28 Lut 2019, 11:48

Daniellix00 napisał(a):mam pytanie czy jest potrójny s line
Moim zdanie nie ma takiego pakietu. Podwójny pakiet to S-line Plus.

Tu trzeba pamiętać że na wlepce serwisowej fabryczny S-line miał kod E4J, a standardowe wersje w tym samym miejscu mają E0A. Po nim możemy rozróżnić czy auto fabrycznie wyszło z takim pakietem. Jak okaże się że jest E0A to znaczy że ktoś sam sobie dokładał pakiet.
Inne kody które definiują pakiet S-line to np. WQY, WQZ, WQS (pakiet S-line Plus), PQD (pakiet zewnętrzny S-line), WQX (pakiet zawieszenia S-line).
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam

Re: Pakiety S-line Audi A6 C6

28 Lut 2019, 13:48

za tymi S-Line w Audi to nie nadążysz, mamy pakiet wew a też różne mody, w jednym kierownica w drugim nakladki na progi w trzecim fotele a w 4 wszystko na raz. dziwne to
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wielkie skrzydło i wloty na masce. Nadchodzi GR Supra 3000GT Concept Wielkie skrzydło i wloty na masce. Nadchodzi GR Supra 3000GT Concept
    Korona i berło to tradycyjne insygnia królów. Ale uniwersum tuningu rządzi się nieco innymi prawami. Tutaj od lat niepodzielnie panuje Toyota Supra, której symbolami są maska z wlotami powietrza i wielkie ...
    Złote Gwiazdy Magazynu "Wheels" dla Mitsubishi ASX i Pajero Złote Gwiazdy Magazynu "Wheels" dla Mitsubishi ASX i Pajero
    Crossover Mitsubishi ASX i SUV Mitsubishi Pajero otrzymały najwyższe wyróżnienia – Złote Gwiazdy - w plebiscycie corocznie organizowanym przez prestiżowy australijski magazyn "Wheels". Otrzymując najwyższe noty ...

•