Panowie proszę o pomoc ;)

Panowie proszę o pomoc ;)

28 Maj 2013, 18:30

Witam serdecznie,

Zwracam się z prośbą do wszystkich fanów motoryzacji. Moją ankietę opanowała płeć piękna, dlatego też piszę tutaj - na forum samochodowym gdzie mężczyźni czują się jak w raju ;)

Jestem studentem, który kończy właśnie prace magisterską na kierunku Turystyka i Rekreacja.

Prosiłbym Was o pomoc w wypełnieniu ankiety na temat obozu Auschwitz pod kątem dość nowego rodzaju turystyki, jakim jest tanatoturystyka. Szczególnie proszę o to Panów ;)

Ankieta nie zajmie Wam więcej niż 5 minut, jest całkowicie anonimowa i zostanie użyta wyłącznie do celów naukowych. Poniżej zamieszczam link.

http://moje-ankiety.pl/respond-46828.html

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam !
kamkru
Obserwowany

Auto: BMW E46

Re: Panowie proszę o pomoc ;)

02 Cze 2013, 13:31

Ankieta wypełniona :)
tyszek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 24 01 2004
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Focus II
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie
    Historia Toyoty Yaris, najpopularniejszego modelu marki w Europie, jest bogatsza niż można by sądzić, patrząc tylko na jego trzy generacje. Przez 19 lat swojej obecności na rynku Yaris niemal co roku zaskakiwał swoim nowym ...
    Transport ładunków sypkich Transport ładunków sypkich
    Do przewozu sypkich i suchych produktów luzem niezbędny jest odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowana kadra. Ważne jest także wieloletnie doświadczenie pozwalające odpowiednio transport przygotować oraz przewidzieć prawdopodobne ...

•  
    • Volkswagen Golf I cabrio
      1/4 mili Bemowo
      Toyota FCV-R
      Wyprawa do Moab 2012, 24