Parrot CK3100 - 2 lużne kable.

Parrot CK3100 - 2 lużne kable.

04 Lip 2011, 14:23

Witam.
Zakupiłem w piątek zestaw głośnomówiący Parrot CK3100. Chcę go zamontować w samochodzie Opel Astra II. Tak wygląda część wiązki tego zestawu:
Image
Na czerwono zaznaczyłem 2 kabelki, biały i niebieski. Nie mam kompletnie pojęcia gdzie i jak go podłączyć. Pewnie napiszecie że w instrukcji wszystko jest. Otóż ta instrukcja jest napisana w taki sposób że ktoś kto nie montował takich zestawów nigdy to z instrukcji się nie dowie. Byłem dziś na zlocie klubu astra-g, próbowaliśmy z chłopakami dojść jak to podłączyć i żaden nie wie. Pozostałe kable wpina się pomiędzy radio i instalację ale pozostają te 2 wolne z którymi nie wiem co zrobić. Jeśli są to muszą do czegoś służyć. Bardzo bym prosił o pomoc. Nie chciałem tu na forum zawracać nikomu tym problemem głowy ale sytuacja mnie do tego zmusiła.
Pozdrawiam.
lukpio3
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne modele Lexusa Koncepcyjne modele Lexusa
    Prezentowane na wystawach motoryzacyjnych koncepty Lexusa, zapowiadają kierunki rozwoju stylistyki i technologii samochodów seryjnych. Wielokrotnie zdarzało się jednak, że trafiający na rynek nowy model był niemal ...
    Audi A6 Hybrid Audi A6 Hybrid
    Hybrydowe Audi A6 to nowe oblicze limuzyny klasy business. Jego lekką karoserię osadzono na sportowym podwoziu. Wnętrze jest eleganckie i ergonomiczne, a kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji wiele systemów wspomagających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jack Daniels w bagażniku
      Mimonske Valky XII
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Fiat 124 Sport Spider 1800 Kabriolet, 2