Parrot CK3100 - 2 lużne kable.

Parrot CK3100 - 2 lużne kable.

04 Lip 2011, 13:23

Witam.
Zakupiłem w piątek zestaw głośnomówiący Parrot CK3100. Chcę go zamontować w samochodzie Opel Astra II. Tak wygląda część wiązki tego zestawu:
[link wygasł]
Na czerwono zaznaczyłem 2 kabelki, biały i niebieski. Nie mam kompletnie pojęcia gdzie i jak go podłączyć. Pewnie napiszecie że w instrukcji wszystko jest. Otóż ta instrukcja jest napisana w taki sposób że ktoś kto nie montował takich zestawów nigdy to z instrukcji się nie dowie. Byłem dziś na zlocie klubu astra-g, próbowaliśmy z chłopakami dojść jak to podłączyć i żaden nie wie. Pozostałe kable wpina się pomiędzy radio i instalację ale pozostają te 2 wolne z którymi nie wiem co zrobić. Jeśli są to muszą do czegoś służyć. Bardzo bym prosił o pomoc. Nie chciałem tu na forum zawracać nikomu tym problemem głowy ale sytuacja mnie do tego zmusiła.
Pozdrawiam.
lukpio3
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport