Partactwo blacharskie potrzebuje pomocy,porady

partactwo blacharskie potrzebuje pomocy,porady

11 Mar 2012, 01:32

witam sedecznie wszystkich,jak wspomnialem potrzebuje pomocy,mieszkam w anglii,dalem do zrobienia samochod po stluczce lewy tyl,wymieniane podwozie i boklylni lewy,a raczej cwiartka bez dachu do olowy slupka,{ford s-max 2007 tdci}widzialem te robote mam zdjecia,niestety nie znam sie na tym i partacz cos spieprzyl,bylem teraz na trackingu,i niestety mimo to ze wstawiona czesc tylnia lewa i cale tynie zawieszenie podobno bylo dobrze ,niestety kola tylnie nie sldaduja po prostu tyl jest do korekcji,mam pytanie do specow czy mozna wyciagnac belke. czy co kolwiek mozna zrobic zeby nie cielo tylnich opon. moge wyslac zdjecia.chodzi mi o to czy ingerencja w ciecie i spawnie blach wyklucza ponowne wyciganie budy,prosze o pomoc i dziekuje z gory,moje gg ewentulnie to 11041341.email marioo63@o2.pl.pozrdro wszystkim
marioo
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 08 1986
Auto: ford s max

Re: partactwo blacharskie potrzebuje pomocy,porady

11 Mar 2012, 18:10

marioo napisał(a):i cale tynie zawieszenie podobno bylo dobrze ,

Nie pamiętam dokładnie czy tam jest sztywna oś czy zawieszenie wielowahaczowe.... :?:
Po której stronie tnie opony/wewnątrz czy po zewnętrznej stronie/... :?:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...
    Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort
    Volkswagen Amarok od końca czerwca jest produkowany w Hanowerze. Wszystkie Amaroki z podwójną kabiną trafią na rynek europejski i rosyjski. Wraz z rozpoczęciem produkcji w zakładzie Stöcken, do Amaroka wprowadzonych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009