PASSAT 130 TDI czy Berlingo 1,6 hdi 2,0hdi

PASSAT 130 TDI czy Berlingo 1,6 hdi 2,0hdi

19 Maj 2009, 21:31

witam mam dylemat i proszę o radę mam ok 30 tys i nie wiem co kupić a mam dobre zródło na auto w roku robię ok 30 tys. i moje pytanie czy passat w kombi 1,9tdi 130KM czy berlingo partner 1,6hdi lub 2,0 hdi czy moze jakies inne sugestie passat 1,8 benzyna i gaz prosze o rade bo nie wiem na comam sie zdecydowac ...... :roll: :roll:
kilian82
kilian82
Nowicjusz

Miejscowość: mogilno

19 Maj 2009, 21:45

ja bym ci zaproponował pasata mało palą sa pojemne i oszczedne.. bedziesz zadowolony na bank.. wymienisz po zakupie rozrząd i oleje filtry jezdzisz bez kłopota :wink: pozdro. :grin:

[ Dodano: Wto Maj 19, 2009 22:47 ]
aha jesli pasata to tylko 1.9 tdi.... :lol:
Michal_89
Nowicjusz

Miejscowość: Chrzanów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi i-MIEV - sukcesy rynkowe i sportowe Mitsubishi i-MIEV - sukcesy rynkowe i sportowe
    Drugie z rzędu zwycięstwo Mitsubishi i-MiEV w organizowanym przez FIA pucharze "Alternative Energies Cup – kat. IIIA" to kolejne ważne wydarzenie w karierze tego modelu, która rozpoczęła się w Europie zaledwie ...
    Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50