Passat B3 1,6cl benzyna duzo pali

Passat B3 1,6cl benzyna duzo pali

11 Lis 2013, 14:43

witam
mam passata b3,1,6 na gazniku o mocy 72km i oistatnio zaczioł duzo palic około 16l/100km benzyny wymieniłem w nim przewody swiece palec i kopułke bo wczesniiej miał problem z paleniem i pdczas jazdy szarapal. a teraz to zkikwidowałem i jakis miesiac po tym zaczoł mi duzo palic iniewiem dlaczego myslałem ze cos jez z pompką paliwa wiec ja wymieniłem wszystkie filtry nowe a i podczas wyprzedzanie wcisne gaz do deski to pozniej mi straznie nie rowno chodzi jak
sylwek2804
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 05 2010
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: VW PASSAT B3
Silnik: 1,6CL 72KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1988

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co zrobić gdy zderzenie jest nieuniknione? Co zrobić gdy zderzenie jest nieuniknione?
    Wśród wielu kierowców można spotkać się z opinią, że w przypadku sytuacji awaryjnej – uderzenia w potencjalną przeszkodę (drzewo czy inny samochód), należy uderzyć bokiem auta. Nic bardziej mylnego! ...
    Światowa premiera Volkswagena cross up! Światowa premiera Volkswagena cross up!
    Volkswagen rozszerza ofertę samochodów cross o nowego członka New Small Family, o cross up!. To miejskie auto pojawi się na rynku już latem i obok CrossPolo, CrossGolfa i CrossTourana będzie czwartym zindywidualizowanym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2007
      Audi S3 8P, tył
      Lancia Lybra
      Morgan 4/4 VII Serii