Passat B3 wymiana silnika 1.8 ze 107KM na 90KM

Passat B3 wymiana silnika 1.8 ze 107KM na 90KM

25 Lis 2015, 19:37

Witam, jestem nowy, nie wiem czy dobry dział na to.
W moim passacie b3 z 90r panewka sobie poszła w świat że tak to ujmę, i przy okazji porysowała mi wał że szlif nawet nie pomoże więc musze wymienić silnik. Problem w tym że takiego silnika nie mogę w promieniu 100km znaleźć, jest to 1.8 107KM na pełnym wtrysku, znalazłem silnik z audi 1.8 pełny wtrysk tylko że 90km, z tego co wiem to łapy i sprzęgło do wymiany ale co z instalacją i komputerem? chyba też raczej do wymiany ale w tym temacie to cienko, nie mam zielonego pojęcia, dacie rade jakoś pomóc? zależy mi na czasie żeby w razie w nikt tego silnika mi nie sprzątnął :D
FanVWB3
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 09 2015
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: VW Passat B3
Silnik: 1.8 107KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1990

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Volkswagen cross up! Volkswagen cross up!
    Volkswagen poszerza gamę modeli w wersji Cross: latem rodzinę tych lifestylowych aut wzbogaci cross up!, dołączając do obecnych już na rynku Cross Polo, Cross Golfa oraz Cross Tourana. Fanom Volkswagena Cross kojarzy się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      I edycja Tor Poznań Track Day PROFI 2012, 7
      Kiepskie warunki drogowe, padający deszcz
      Silnik astra