Passat B3 wymiana silnika 1.8 ze 107KM na 90KM

Passat B3 wymiana silnika 1.8 ze 107KM na 90KM

25 Lis 2015, 18:37

Witam, jestem nowy, nie wiem czy dobry dział na to.
W moim passacie b3 z 90r panewka sobie poszła w świat że tak to ujmę, i przy okazji porysowała mi wał że szlif nawet nie pomoże więc musze wymienić silnik. Problem w tym że takiego silnika nie mogę w promieniu 100km znaleźć, jest to 1.8 107KM na pełnym wtrysku, znalazłem silnik z audi 1.8 pełny wtrysk tylko że 90km, z tego co wiem to łapy i sprzęgło do wymiany ale co z instalacją i komputerem? chyba też raczej do wymiany ale w tym temacie to cienko, nie mam zielonego pojęcia, dacie rade jakoś pomóc? zależy mi na czasie żeby w razie w nikt tego silnika mi nie sprzątnął :D
FanVWB3
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 09 2015
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: VW Passat B3
Silnik: 1.8 107KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1990

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czym są masy czynne w akumulatorze? Czym są masy czynne w akumulatorze?
    Jedną z częstszych przyczyn zakończenia żywota akumulatora na skutek jego wadliwej eksploatacji jest spłynięcie mas czynnych z płyt wypełniających wnętrze baterii. Opad mas czynnych objawia się zmętnieniem elektrolitu, a ...
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      GTP Light