Passat B3 wymiana silnika 1.8 ze 107KM na 90KM

Passat B3 wymiana silnika 1.8 ze 107KM na 90KM

25 Lis 2015, 18:37

Witam, jestem nowy, nie wiem czy dobry dział na to.
W moim passacie b3 z 90r panewka sobie poszła w świat że tak to ujmę, i przy okazji porysowała mi wał że szlif nawet nie pomoże więc musze wymienić silnik. Problem w tym że takiego silnika nie mogę w promieniu 100km znaleźć, jest to 1.8 107KM na pełnym wtrysku, znalazłem silnik z audi 1.8 pełny wtrysk tylko że 90km, z tego co wiem to łapy i sprzęgło do wymiany ale co z instalacją i komputerem? chyba też raczej do wymiany ale w tym temacie to cienko, nie mam zielonego pojęcia, dacie rade jakoś pomóc? zależy mi na czasie żeby w razie w nikt tego silnika mi nie sprzątnął :D
FanVWB3
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 09 2015
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: VW Passat B3
Silnik: 1.8 107KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1990

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najmocniejsze limuzyny V8 Najmocniejsze limuzyny V8
    Sprzedaż najmocniejszych samochodów w klasie premium niezmiennie rośnie odnotowując kolejne rekordy. Dobrym przykładem na potwierdzenie tego trendu jest dynamicznie rozwijający się polski rynek. Piękne i szybkie limuzyny ...
    Lexus GS F i Torque Vectoring Differential Lexus GS F i Torque Vectoring Differential
    Gdy osiem cylindrów, pracując w zgodnym rytmie, wytwarza potężną moc 477 koni mechanicznych, a sportowa, ośmiobiegowa przekładnia automatyczna doskonale dopasowuje przełożenia do prędkości i przyspieszenia, potrzebny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009