Passat b5 1.9 90KM jest sens?

Passat b5 1.9 90KM jest sens?

24 Wrz 2019, 17:16

Witam, jak w temacie mam możliwość kupić passata b5 1.9tdi 90km za niewielkie pieniądze, gość wziął go jako zamiana i posiada go ok tydzień czasu, z tego co mówił to klima nie działa, a reszta że ok, co najczęściej pada w tym samochodzie, na co zwrócić szczególną uwagę? Za auto chce 3700 do negocjacji, tak jak stoi na oponach zimowych. Auta jeszcze nie oglądałem na żywo a oto link. Proszę o porady i wypowiedzi.

[link wygasł]
teedy1
Nowicjusz

Re: Passat b5 1.9 90KM jest sens?

24 Wrz 2019, 18:03

teedy1 napisał(a):klima nie działa

Choć tyle że tak powiedział a nie jak w większości "tylko do nabicia".

Ogólnie jakoś mnie nie przekonuje B5 za te pieniądze ale ten z linku ładnie się prezentuje,jak masz niedaleko to podjedz obejrzyj.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

24 Wrz 2019, 18:41

na co zwrócić szczególną uwagę ogólnie a także typowe bolaczki tego egzemplarza?
teedy1
Nowicjusz

24 Wrz 2019, 19:30

Poczytaj ten temat bo B5 ma trochę bolączek..
https://forum.vw-passat.pl/topic/10194- ... -na-co-zwrócic-uwagę-jaką-wersję-wybrać/
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

24 Wrz 2019, 20:18

Dziękuję, przeczytałem. Jak będzie w miarę kupy się trzymał to wezmę. Martwi mnie ze gość wziął go na zamianę i ma go tydzień.
teedy1
Nowicjusz

24 Wrz 2019, 20:36

Pewnie jakiś drobny handlarzyna..
Barol
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Filtr kabinowy (przeciwpyłkowy) zakładamy strzałką w górę czy w dół? Filtr kabinowy (przeciwpyłkowy) zakładamy strzałką w górę czy w dół?
    Przeglądając forum i inne strony w internecie widzę że sporo osób ma problem z poprawnym założeniem filtra kabinowego jak jest na nim strzałka. Jedni piszą, że w instrukcji jest do góry i tak trzeba zakładać. ...
    Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne? Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne?
    Jeszcze dekadę temu aspekt ekologii w segmencie samochodów klasy premium nie był brany przez producentów pod uwagę tak mocno, jak w chwili obecnej. Co więcej, samochody luksusowe produkowane dzisiaj mogą poszczycić ...

•