Passat b5 2.0 115km

Passat b5 2.0 115km

14 Cze 2018, 18:52

Witam,

Nie moge znaleść tu podobnego postu dlatego postanowiłem napisać na nowo.
Od jakiegoś czasu rano lub pod dłuższym postoju mam problem z odpaleniem auta. Czasem za pierwszym razem odpali ale chodzi jakby na 3 gary i gaśnie. Przy kolejny przekręceniu kluczykiem odpala. Kompletnie nie wiem co jeszcze sprawdzić bo wymieniłem świece, kable i cewkę bo miałem alarm na cylindrze 4. Myślałem że wymiana cewki pomoże ale problem z odpaleniem dalej jest. Dodam że samochód ma instalację LPG jeśli to ma znaczenie. Czy ktoś miał podobny problem? i jeśli tak to jak rozwiązał?

pozdrawiam
Kruczeek
Nowicjusz

• Re: Passat b5 2.0 115km

15 Cze 2018, 12:36

Na myśl przychodzi mi uszczelka pod głowicą, płyn chłodniczy dostaje się do komory spalania i dlatego masz problemy z odpałem.
    Fajna sztuka do sprzedania
    a6-c4-2-6-v6-do-sprzedania-vt108450.htm
    Kao
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
    Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
    Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy
    Nie ma powodu, żeby kobieta w ciąży, szczególnie w pierwszych miesiącach, rezygnowała z prowadzenia samochodu, ale należy brać pod uwagę czynniki, które mogą wpływać na bezpieczeństwo jazdy, takie jak zwiększona ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przednie orurowanie do terenówki
      Skoda Octavia I
      Opel Astra G, prezentacja, 2
      SEAT Ibiza Cupra, przód