Passat b5 fl - radio 2din czy emulator zmieniarki usb

Passat b5 fl - radio 2din czy emulator zmieniarki usb

05 Gru 2019, 23:07

Witam mam w pasku radio fabryczne z nawi i na plyte cd której nie odczytuje nie ma też zmieniarki co lepiej kupic radio 2din czy emulator zmieniarki usb.
Karol12
Nowicjusz

Re: Passat b5 fl - radio 2din czy emulator zmieniarki usb

05 Gru 2019, 23:31

ja bym kupił 2 din na androidzie, trzeba iść z duchem czasu :ok:
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D

Re: Passat b5 fl - radio 2din czy emulator zmieniarki usb

06 Gru 2019, 10:59

Kao napisał(a):ja bym kupił 2 din na androidzie, trzeba iść z duchem czasu
Też tak uważam ale takie radio będzie kilka razy droższe od emulatora zmieniarki i pytanie czy budżet użytkownika to wytrzyma :)

@Karol12 daj znać jaki masz budżet na zakup sprzętu. Będzie łatwiej cos doradzić lub odradzić :) Jeżeli potrzebujesz radia tylko do słuchania muzyki i wszystkie bajery Ci są zbędne to lepszą opcją będzie emulator zmieniarki. Wrzucisz na kartę swoje ulubione utwory i taki emulator w połączeniu z oryginalnym radiem i głosnikami powinien całkiem fajnie grać.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Oślepiające zimowe słońce Oślepiające zimowe słońce
    Zimą jesteśmy przygotowani na trudne warunki atmosferyczne – oblodzoną i mokrą nawierzchnię, opady śniegu, niskie temperatury. Często przyczyną kolizji nie jest jednak żadna z tych rzeczy. Wielu kierowców zapomina, ...
    Oślepiające zimowe słońce Oślepiające zimowe słońce
    Zimą jesteśmy przygotowani na trudne warunki atmosferyczne – oblodzoną i mokrą nawierzchnię, opady śniegu, niskie temperatury. Często przyczyną kolizji nie jest jednak żadna z tych rzeczy. Wielu kierowców zapomina, ...

•