Passat B6, Mazda 6, Avensis

Passat B6, Mazda 6, Avensis

19 Cze 2011, 19:31

Cześć,

Bardzo proszę o pomoc. Mam do wydania około 55-60 tyś na auto w wersji kombi, zastanawiam się nad Passatem, Mazdą 6, Toyotą Avensis, diesel tylko. Auto przebieg max 60 tyś, minimum 2008 rocznik, jeśli chodzi o Passata to w DSG z Navi, Mazda po FL w 2008 6-cio biegowa skrzynia, Avensis też manualny gdyż automat za tę kasę to raczej nie pójdzie. Auto ma być dla żony, musi być kombi dla wózka dziecięcego, nie będzie dużo używane, myślę, że 10 tyś rocznie. Co wy na to, z taką kasą, co byście wybrali? Czy to prawda, że Mazdowskie diesle padają po 100tyś? A co wiecie na temat Passatów 4x4, czy tam zawieszenie wielo-wahaczowe jest też z przodu? Powiem, że jak dotychczas to oczy decydują, wizualnie Mazda, z rozsądku Passat i też trochę tańszy od Mazdy a Toyota kombi też wygląda ok., ale ta asceza wewnątrz mnie poraża. Pełna konsternacja. Oglądaliśmy Golfa Varianta z 2010 TSi i TDi ale małe to jakieś, Volvo V50 bagażnik mały i mało praktyczny, dotego urokiem auto to nie grzeszyło.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
MarioT
Obserwowany

Auto: Mondeo mk4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH
    Siedziba Toyota Motorsport GmbH – należącej do koncernu Toyoty firmy inżynieryjnej, zajmującej się od 1979 roku sportami motorowymi – mieści się w Kolonii. Stalowy, dwupiętrowy budynek o powierzchni 30 tys. m² ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył