Passat B7 (CFFB) 2.0 TDI - interfejs VCDS : błąd Adres 01: Silnik

Passat B7 (CFFB) 2.0 TDI - interfejs VCDS : błąd Adres 01: Silnik

17 Sie 2018, 18:42

Witam.
Posiadam system START-STOP , który przestał działać a programie VCDS wyskakuje błąd.
Zaczęło się to wszystko od wyjazdu nad Polskie Morze ,Strasznie szybko rozładował się akumulator na miejscu (Rewa).Pierwsze co mi padło to zamek w tylnej klapie.Dwa dni otwierałem klape a trzeciego dnia już nie zadziałał.Kupiłem w ASO 245zł. Wymieniłem sam.
Ale do sedna jednego dnia chciałem na chwilę odpalić samochód żeby przeparkować i właśnie wtedy nie chciał zapalić kręcił ,ąż wkońcu zapalił ale od tego momętu wyskoczył komunikat ''usterka systemu START-STOP'',
Po urlopie wróciłem do Łodzi i kupiłem nowy akumulator Bosch S5 A08 760a 70ah AGM .Zakodowałem akumulator w VCDS REGAŁ 61 -07KODOWANIE puźniej regał 19 CAN tam sprawdziłem i zmieniło akumulator.Przeprowadziłem ''Autoscan'' pokazało błedy wykasowałem. zalączyłem silnik i znowu nie działa START-STOP system zapala ale nie tak jak poinienno i kom unikat koło zegarów ''uszkodzony system START-STOP''
Podaje poniżej logi:

Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Co to jest:
''5462 - Sterowanie rozrusznika; komunikat zwrotny zacisku 50
P3053 00 [101] - zwarcie z masą / przerwa''

Pozdrawiam.
andrzejdo3
Obserwowany

Re: Passat B7 (CFFB) 2.0 TDI - interfejs VCDS : błąd Adres 01: Silnik

18 Sie 2018, 09:29

Cześć.
Szukałem na różnyh forach i znalazłem ,że to może być bezpiecznik:
bezpiecznik 4 w uchwycie bezpieczników -C- -SC4- nr.E693 , zacisk 15 ,10A.
Gdzie to jest ?
Pozdrawiam
andrzejdo3
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych) Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych)
    Po przeszło 50 latach ciągłej produkcji opon radialnych, Pirelli powraca do produkcji tradycyjnych opon krzyżowych (diagonalnych). Nowa odsłona kultowych opon skierowana jest do miłośników klasycznych samochodów, ...
    Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...

•