Passat czy Scenic

Passat czy Scenic

23 Sty 2009, 18:16

Witam, mam dwa fajne samochody:
oba w takiej samej cenie (18 000zl)
*Renault Scenic
rok 2000 1,9TDI
klima nowe paski, itd

*VW Passat
rok 1998 1.9TDi
klima rok w polsce wczesniej za granica

Oprócz tych dwóch brałem jeszcze pod uwagę Alfe Romeo 156.

Moje pytanie jest takie ktory bedzie najlepszy pod wzgledem awaryjnosci i jakosci wykonania, ma sluzyc przez dlugi czas. VW to VW solidna firma ale jest starszy o 2 lata od Scenica. Doradzcie prosze
z gory dzieki
driftmen
Nowicjusz

Re: Passat czy Scenic

24 Sty 2009, 12:33

Wszystko zależy od stanu konkretnego auta, bo jak trafisz na zajeżdżonego passata to później będziesz wypisywał innym na forum jakie to te passaty awaryjne, to samo zresztą jeśli chodzi o scenica i tutaj duże większe znaczenie ma czy poprzedni właściciel dbał o auto bo są to samochody o które należy bardziej dbać niż o takiego passata. Jednak jak już wspomniałem na wstępie wszystko zależy od konkretnego egzemplarza.
pirlo333
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowe ABC - to powinieneś wiedzieć o samochodach na wodór Wodorowe ABC - to powinieneś wiedzieć o samochodach na wodór
    Samochód na wodór? Dziś dla większości ludzi brzmi nieprawdopodobnie, ale to już rzeczywistość. W istocie otrzymywanie wodoru i jego wykorzystanie do poruszania pojazdów to sprawy prostsze, niż się na ...
    [B] Fiesta VI 1,4 / Jazz II 1,4 / Ibiza III 1,4 / Swift III 1,3 [B] Fiesta VI 1,4 / Jazz II 1,4 / Ibiza III 1,4 / Swift III 1,3
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Fiesta VI 1,4 - 80KM - Honda Jazz ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      S2020005
      Jaguar