Pasy bezpieczenstwa na tylnej kanapie Faiat Cinquecento 1993

Pasy bezpieczenstwa na tylnej kanapie Faiat Cinquecento 1993

28 Paź 2009, 11:24

Witam mam pytanie czy ktos wie od ktorego roku montowano do Cienkich na tylna kanape pasy bezpieczenstwa znajomy kupil 900 z 93 roku i facet powiedzial mu ze jak kupil to nie mial pasow na tylnej kanapie i musial sam zamontowac i zamontowal tylko jeden i ze niby od konca 93 dopiero fiat pakowal im pasy. Ma on uchwyty do zamontowania pasow. Chcialem sie dowiedizec czy to prawda?????czekam na odp POZDRAWIAM
Eliott
eliott1234
Nowicjusz

Miejscowość: Grudziądz

Re: Pasy bezpieczenstwa na tylnej kanapie Faiat Cinquecento

28 Paź 2009, 11:41

Miałem Cienkiego z '93 roku i miał pasy z tyłu. Ale faktycznie, ja miałem z końca roku.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: Pasy bezpieczenstwa na tylnej kanapie Faiat Cinquecento

03 Lis 2009, 08:39

Macie rację ,ja też miałem CC900 z czerwca 93 i pasów z tyłu nie było ...ale montować ich nie potrzeba. Chyba,że ktoś musi tam wozić np:fotelik.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź! Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...
    BMW Night Vision - dynamiczne oświetlenie punktowe BMW Night Vision - dynamiczne oświetlenie punktowe
    BMW Night Vision, system wspomagania kierowcy z programu BMW ConnectedDrive znacząco przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wypadku w czasie jazdy po zmroku. Dzięki dynamicznemu oświetleniu punktowemu (BMW Dynamic Light Spot), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      S2020005