Patent RP inowacyjny projekt w lakierze mat

Patent RP inowacyjny projekt w lakierze mat

17 Wrz 2012, 20:40

Witam Państwa serdecznie !!
Własnie zalogowałem sie na tym forum
Mam do zaprezentowania Państwu Nowatorskie rozwiązanie techniczne w lakierze nawierzchniowym mat.
Nie ukrywam zainteresowanie jest bardzo duże, ze względu na Nowość mojego pomysłu,projektu który opracowałem w koncernie Fiat.Złożyłem wniosek o udzielenie Patentu .
Śledzac targi miedzynarodowe stwierdzam fakt że są różne rozwiązania techniczne na karoseriach różnych marek które otwarły drogi nowego trendu jak i zaintetresowanie sie daną marką na swiecie.Mój projekt wyprzedza o krok a może i dalej już sam lakier matujący .Wyprzedza foli matującą ponieważ uniemożliwia wykonywania projektów grafcznych w tej formie projektu.
Konkurować może z folią matującą hydrografiką co nie które koncerny stosują ,stwierdzając fakt za niszowy projekt który opracowałem coś czego jeszcze nie było a powinno sie znaleść na targach miedzynarodowych otwierając scieżki nowego biznesu jak i zwiekszenie zainteresowanie sie daną marką Zwłaszcza w którym panuje swiatowy kryzys.Projekt może zaprezentować dany model samochodu w trzech wersjach lub klasach w tych standardowych jak i luxsusowych z moim projektem grafiki w lakierze mat w połączeniu z połyskiem która swietnie współgra z każdą wytłoczką karoserii o charakterze dynamicznym .
Mógłbym tak pisać bez konca ten Projekt otwiera nowe scieżki biznesowe ,trendu orginalnosci gamach samochodów sportowo-luxsusowej dla najwybredniejszych nabywców łącznie z moim projektem jako dodatkowy pakiet który sobie może dany klijęt wykupić daje dużo do myślenia ,folia ,metalici ,perły lakier mat rozwineły sie dynamicznie znalazły swoje zastosowanie mój projekt jak najbardziej z opini ekspertów.
Dopiero zaczynam wysyłać zapytania do różnych szanownych Dilerów ponieważ nie posiaam kontaktów do odpowiednich ludzi którzy zajmóją sie wdrażaniem nowosci danego projektu w danym koncernie.Posiadam zdjecia prototypów jak projekty komputerowe jaki ma charakter projekt.Głównie również szukam sponsora na zrobienie w całej okazałości tego projektu w lakierze mat i wystawić go na targach miedzynarodowych bedzie to również swietna reklama dla danego koncernu samochodowego w którym zastosuje się mój projkt.
Czekam na panstwa odpowiedz na razie nigdzie nie bede wysyłał zapytań .
Jeżeli są Państwo zinteresowani zrobieniem prototypu jak i zaskoczyć targi nowym stylem to prosze o kontakt jestem osobą prywatną z nikim jeszcze nie współpracuje.
Szukam kontaktów i inwestora na wdrożenie na rynki mojego pomysłu jeżeli jest ktoś zainteresowany żeby zainwestować i otworzyć nowe scieżki trendu jak narazie w Europie zapraszam do kontaktu tomek-grabos@o2.pl prosze o pomac do kontaktów z odpowiednimi ludzmi którzy wdrażają na rynki nowośći
Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwoscią czekam na odpowiedz .

Tomasz Graboś
tomek83
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 09 1998
Auto: skoda octavia
Silnik: 1.9 TDJ
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota pokazała 6 modeli elektrycznych - rewolucja w bateriach Toyota pokazała 6 modeli elektrycznych - rewolucja w bateriach
    Samochody elektryczne szturmem wejdą do gamy modelowej Toyoty. Marka pokazała 6 modeli koncepcyjnych, których produkcyjne wersje niedługo pojawią się w salonach marki. Japoński gigant zapowiada wprowadzenie zelektryfikowanych ...
    Toyota Supra z 1994 roku - rekordowa cena sprzedaży na aukcji Toyota Supra z 1994 roku - rekordowa cena sprzedaży na aukcji
    Gdyby zapytać fanów motoryzacji, który seryjny model był największym osiągnięciem Toyoty, wielu wskazałoby Suprę czwartej generacji, czyli model MK4. Podobnego zdania musiał być nabywca czarnej Supry z 1994 ...

•