PCC-3 pkt. 24 co należy w nim wpisać?

10 Mar 2020, 13:00

Jak wypełnić pkt 24 czyli opis auta? Jakie informacje należy tutaj zamieścić? Jeżeli zapłaciłem mniej pieniędzy niż warte jest auto to czy należy defekty wypisać również w tym punkcie.
panher
Nowicjusz
 
Posty: 9

10 Mar 2020, 14:22

panher napisał(a):Jeżeli zapłaciłem mniej pieniędzy niż warte jest auto to czy należy defekty wypisać również w tym punkcie.
Tak.
Rubryka oznaczona numerem 24 powinna zawierać szczegółowe informacje o nabytym przedmiocie jakim w tym przypadku jest samochód. Należy tam zawrzeć jego specyfikację czyli przy zakupie pojazdu powinniśmy podać markę, model, rok produkcji, pojemność silnika, przebieg, numer rejestracyjny, wyposażenie i w twoim przypadku ewentualne uszkodzenia samochodu, które obniżają jego wartość rynkową. Skoro zapłaciłeś mniej to tu możesz wykazać uzasadnienie tego wpisując defekty które ma auto lub miało w chwili zakupu przez co jego cena była niższa.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5120
Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Akumulatory magazynują energię ze słońca i wiatru Akumulatory magazynują energię ze słońca i wiatru
    Jednym z głównych wyzwań związanych z wykorzystaniem odnawianych źródeł energii jest jej magazynowanie, co pozwoliłoby na zrównoważenie popytu na energię oraz jej podaży. Renault opracowuje rozwiązania ...
    Seat Leon III - oszałamiający design Seat Leon III - oszałamiający design
    "Dzięki swojemu dynamicznemu i pewnemu charakterowi, nowy SEAT Leon odnajduje należne mu miejsce. Ma zdecydowany wygląd”, mówi Alejandro Mesenero-Ramanos, szef zespołu projektantów SEAT-a. "Swoim wyglądem ...

  •