Pęknięta głowica Renault

Re: Pęknięta głowica Renault

29 Maj 2012, 15:47

wazne pytanie czy jesli glowica niebyla dociagnieta to musze ja kolejny raz planowac ? bo wtedy zawory musze rozpinac, a sam tego pewnie nie zrobie a z zapieciem jeszcze gorzej, i dlaczego niektorzy skladaja na silikon uszczelke pod glowice ?
daro9942
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 07 2013

Re: Pęknięta głowica Renault

29 Maj 2012, 16:49

Ja wam napiszę tak.Jeszcze nigdy na Allegro nikt mnie w balona nie zrobił,ale tylko raz zamówiłem coś poza Allegro(sklep internetowy),bardzo drogą wędkę musiałem sobie polakierować,gdyż była paskudnie przytarta na calutkiej długości.Allegro,to opinie wystawiane,tutaj nie ma żartów!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok
    Pośród Alf Romeo z lat 60., które najbardziej zapadły w pamięć jej miłośników, pierwszoplanową rolę zajmuje Giulia Sprint GTA, niezaprzeczalna gwiazda wyścigów. Jej kształt jest prawie taki, jak ...
    Jak przygotować się do podróży kamperem? Jak przygotować się do podróży kamperem?
    Jeśli chcesz podróżować całą rodziną lub z przyjaciółmi to całą masę pozytywnych wrażeń dostarczy jazda z przyczepą kempingową lub kamperem. Gdy czujemy zmęczenie, lub spodoba nam się okolica – spędzamy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI