Peugeot 1007 Błąd antipollution fault ;(

Peugeot 1007 Błąd antipollution fault ;(

29 Maj 2015, 21:32

Witam. Dziś stało się coś dziwnego z moim peugeotem 1007 silnik 1.4 75KM Benzyna + LPG;( podczas postoju zaczęły podnosić się obroty do 1500 tys a poten nagle zgasł. Gdy go odpaliłem wszystko było w normie tylko że zaświeca się błąd na komputerze Antipollution Faul co to może być ? szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi co dokładnie sprawdzić. I jeszcze jedno czy przy tym komunikacie powinna zaplić się kontrolka Silnika check engine? Bo u mnie się nie zaświeca. A czy w ogóle po przekręceniu stacjki powinna się zaświecić przynajmniej na tą sekundę bo mam wrażenie że tam żarówki w liczniku nie ma.
boekje
Nowicjusz

Auto: Peugeot 1007
Silnik: 1.4B 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: Peugeot 1007 Błąd antipollution fault ;(

31 Maj 2015, 16:07

Ten komunikat jest od praktycznie wszystkich błędów jakie są więc bez kompa nie ma diagnozy, a kontrolka powinna się palić na zapłonie wiec pewnie została wyjęta przed sprzedaniem
kowalkcn
Początkujący

Prawo jazdy: 14 12 1993
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Citroen C5 I, Peugeot 407, 205
Silnik: 2.2hdi133KM,2.0hdi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie blokuj skrzyżowania i pasów Nie blokuj skrzyżowania i pasów
    Skrzyżowanie zablokowane przez samochód, który nie zdążył przez nie przejechać np. przed zmianą świateł, to częsty widok. Perspektywa mandatu nie zawsze wystarczy, by zapobiegać takim zachowaniom kierowców. ...
    MINI Paceman - pierwsze na świecie Sports Activity Coupé MINI Paceman - pierwsze na świecie Sports Activity Coupé
    MINI prezentuje pierwsze na świecie Sports Activity Coupé w segmencie premium pojazdów małych i kompaktowych; MINI Cooper S Paceman jest siódmym modelem w rodzinie marki i oferuje innowacyjną kombinację ...

•