Peugeot 206 Centralny Zamek

Peugeot 206 Centralny Zamek

05 Mar 2013, 14:46

Witam, nie dawno zakupiłem 206 z 2002 roku i jestem z niej bardzo zadowolony ale jest nie oryginalny kluczyk i każde drzwi muszę otwierać osobno. Jest to dosyć uciążliwe, chociaż wiem, że samochód posiada centralny zamek. Gdy rozkręciłem kluczyk jest tylko transponder i miejsce, które jest puste na centralkę (płytka itd.). Z tego co się dowiadywałem oryginalny kluczyk kosztuje ponad 400 zł, troszkę drogi interes, macie może jakieś info jakbym mógł sobie sprawić za tańszą cenę? Z góry dzięki!
Kosior24
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Bartoszyce
Prawo jazdy od: 16 07 2012
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Peugeot 206
Silnik: 1.1 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Peugeot 206 Centralny Zamek

09 Mar 2013, 11:54

Jakbyś znalazł oryginalną centralkę u siebie w peugeocie to możesz ją podmienić na zwykłą centralkę z pilotem. Koszt to ~50 zł. Tylko miałbyś trochę zabawy z przewodami.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowa premiera seryjnej wersji Volkswagena XL1 w Genewie Światowa premiera seryjnej wersji Volkswagena XL1 w Genewie
    Volkswagen XL1 zużywający 0,9 l/100 km jest najbardziej efektywnym samochodem seryjnym na świecie. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in to dwuosobowe auto może przejechać nawet 50 kilometrów tylko na prąd, zatem bez ...
    Kierowca i narciarz w jednym stali domu Kierowca i narciarz w jednym stali domu
    Zadając pytanie: Co łączy kierowcę i narciarza? Pewnie większość osób odpowiedziałaby, iż łączy ich samochód, którym narciarze najczęściej docierają pod stok narciarski. Jednak obie te grupy mają ze sobą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda