Peugeot 206

peugeot 206

07 Kwi 2018, 10:06

Mam problem z peugotem 206 1.1 silnik z gazem z roku 2002 samochod na zimnym odpala i gasnie, skacze na obrotach wymienione w samochodze bylo sonda lambda, czujniki ,cewka sprawdzony kolektor przepustnica .. Mechanicy tak stwierdzili ze to jest przyczyna ... wczoraj kupiłem nowy silniczek krokowy megneti marelli i to samo na zimnym gasnie a jak sie rozgrzeje to jest wszystko ok co moze byc przyczyna pomocy ?
alan12
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 01 2005
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: peugot 206
Silnik: 1.1
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2002

Re: peugeot 206

30 Maj 2018, 23:40

ja tak miałem w Mitsubishi i okazał się być uszkodzony komputer silnika... sprawdź jaką temperaturę płynu chłodniczego pokazuje komputer (nie wskaźnik w aucie)...
korba85
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 09 2003
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Passat B5 FL
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada
    Gdy na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu zdarzy się wypadek, w wielu europejskich krajach kierowcy mają obowiązek utworzyć tzw. korytarz życia (inaczej korytarz ratunkowy), czyli pozostawić wolne miejsce na przejazd ...
    Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie? Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie?
    Poruszanie się po trudnym terenie dla jednych jest przyjemnością, dla innych koniecznością. Dobrze, jeśli w naszych podróżach towarzyszy nam samochód napędzany na 4 koła, przygotowany na pokonywanie bezdroży. ...

•  
    • Offrołdowy dzień kobiet
      Volkswagen Polo R WRC, droga szutrowa
      motostolik
      Elektryczny tor wyscigowy dla samochodów, 2