Peugeot 3008 nie działają światła mijania

Peugeot 3008 nie działają światła mijania

14 Gru 2018, 20:51

Witam potrzebuje pomocy mianowicie wczoraj przestało świecić prawe światło mijania A dzisiaj lewe. Żarówki sprawdzałem i są dobre bezpieczniki też ok więc co może być? Pomóżcie pozdrawiam
Edek8711
Nowicjusz

Re: Peugeot 3008 nie dzialaja swiatla mijania

14 Gru 2018, 22:47

Żarówki sprawdzałeś naocznie, czy podłączałeś pod aku? Jak nie to sprawdz na aku. No a jak są ok, to miernik do ręki i szukać gdzie znika napięcie. Skoro nie ma obu świateł to poszukać przekaźnik i sprawdzić czy działa.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

15 Gru 2018, 06:34

Żarówki sprawdzałem pod prostownikiem i dzialaja A orientujesz się gdzie może znajdować się przekaźnik?
Edek8711
Nowicjusz

16 Gru 2018, 21:11

Nie pamiętam który to jest. Ale w necie jest instrukcja, ty też powinieneś mieć i jest tam opis skrzynek z bezpiecznikami i przekaźnikami. A jak przekaźnik będzie ok, to trzeba będzie podłączyć się pod Lexia i sprawdzić BSM.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

18 Gru 2018, 12:26

Ok dzięki kolego za info okazało się że przekaźnik zawalił.pozdrawiam
Edek8711
Nowicjusz

Re: Peugeot 3008 nie działają światła mijania

22 Sty 2019, 21:38

Witam
Dzisiaj stalo mi się to samo z moim peugeotem,też nie działają mi światła mijania, chociaż żarówki są dobre i bezpieczniki też. Szukam tego przekaźnika ale nie mogę go zlokalizować. Moja prośba czy mógłbyś mi napisać gdzie on się znajduje.
Dzięki
Adimada
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA
    Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych słyną z nieco innych upodobań motoryzacyjnych niż Europejczycy. Ale po obu stronach Atlantyku moda na wyżej zawieszone, pojemne i wygodne auta trwa w najlepsze, chociaż za oceanem popularnością ...
    LED-owa rewolucja LED-owa rewolucja
    Jeszcze niedawno za szczyt nowoczesności uchodziły reflektory biksenonowe, jednak ich kariera już dobiega końca – dziś nowe modele aut coraz częściej wyposażane są w reflektory LED. Mało kto wie, że pierwszym samochodem ...

• Re: Peugeot 3008 nie działają światła mijania

24 Sty 2019, 16:47

Jeśli żarówki oraz bezpieczniki są w porządku najprawdopodobniej wadliwy będzie przekaźnik, który znaleźć można na naszej stronie wystarczy wybrać tylko model pojazdu i wyskoczą wszelkie dostępne przekaźniki do danego pojazdu. To powinno rozwiązać problem w 100 procentach.
    iparts
    Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
    Auto: Skoda Octavia
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna

24 Sty 2019, 17:43

Dzięki bardzo za linka
    Będę to ogarniał w weekend bo na razie muszę jakoś do pracy dojeżdżać ,
    Na pozycji i halogenach daje radę :-)
    Dam znać jak mi poszło.
    Adimada
    Obserwowany

18 Paź 2019, 12:57

Witam, czy udało Ci się zlokalizować usterkę związaną z oświetleniem tablicy rejestracyjnej?? Mam taki sam problem nie wiem gdzie szukać usterki.
    Pozdrawiam
    Michał
    yopmail
    Obserwowany