Peugeot 305 zawór nagrzewnicy. pomóżcie...

Peugeot 305 zawór nagrzewnicy. pomóżcie...

27 Paź 2008, 18:21

Witam. Niedawno niestety mi się posypał zawór od nagrzewnicy :/ Wsiadam do auta, a na dywaniku mokro.
Jeździłem po różnych sklepach, schrottach, na allegro patrzylem za takim, lecz nic nie ma ;/

I teraz pytanie do Was. Jest może jakiś odpowiednik takiego zaworu? A może ktoś z Was posiada taki??

Posiadam auto Peugeot 305 1,9 diesel 1986r.
A to zdjęcie tego zaworu.

Proszę o pomoc.
Idzie zima, a ja nie mam jak narazie ogrzewania :(

[link wygasł]
gainer
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

Re: Peugeot 305 zawór nagrzewnicy. pomóżcie...

17 Paź 2018, 08:00

Masz jeszcze to autko? Szukam kilku części, bo kupiłem i chcę go zrobić jak należy
januszsebek
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 samochodów, które powinny stać się kabrioletami 10 samochodów, które powinny stać się kabrioletami
    Są cięższe, bardziej skomplikowane i wymagają dodatkowej pielęgnacji. Ale odwdzięczają się stylem i bardziej bezpośrednimi wrażeniami z jazdy. Kabriolety mają coś w sobie. Jednak ich opracowanie jest dla producentów ...
    Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi
    Dziennikarze Automotive News dotarli do oficjalnych informacji, potwierdzających zamiar wejścia technologicznego giganta z Kalifornii w branżę motoryzacyjną. Wynika z nich, że platformą dla prób prowadzonych przez ...

•