Peugeot 306 - zagadka - z jakiego auta ten przewód?

Peugeot 306 - zagadka - z jakiego auta ten przewód?

19 Lis 2015, 10:24

Witam serdecznie.

W razie gdybym nie pisał w odpowiednim dziale uprzejmie proszę o przeniesienie.

Mam złomka 306 rok 99 którym trzaskam w pracy po kamieniołomach.
Urwałem przewód paliwowy wychodzący z pompy paliwowej i wchodzący do filtra paliwa. Zaglądam tam a tam rzeźba przypominająca sztukę współczesną (z kilku różnych aut).
Już łatałem ten przewód (zgrzewanie plastiku plus poxylina) ale po 3ch miesiącach zaczął kapać. Przewód należy bezwzględnie wymienić ale nie wiem z jakiego to auta (pompkę paliwa miałem wcześniej z volvo....).

Załączam zdjęcia. (z opisów na każdej z końcówek jest tylko liczba 80)

Może ktoś z szanownych forumowiczów pomoże odgadnąć w jakich autach na szrocie szukać podobnego?
xy5iek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 12 1982
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Peugeot 306
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie
    Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie na świecie w ciągu zaledwie jednego roku. Użytkownicy pojazdów elektrycznych z całego świata mogą pokonywać coraz dłuższe trasy mając do dyspozycji już ponad ...
    Audi A6 Hybrid Audi A6 Hybrid
    Hybrydowe Audi A6 to nowe oblicze limuzyny klasy business. Jego lekką karoserię osadzono na sportowym podwoziu. Wnętrze jest eleganckie i ergonomiczne, a kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji wiele systemów wspomagających ...

•  
    • Rozgrzewanie opon, Chevrolet Corvette 4x4 Turbo, 2
      VERVA Street Racing 2010
      Prezentacja zawodników
      Toyota Auris