PEUGEOT 307 2,0 HDI BŁĄD P0090

29 Lip 2010, 16:11

Witam! W moim PEUGEOT 307 2,0 HDI 90KM mam problem tego typu, ze odczas jazdy auto zgasło i niechciało zpalić po podłączeniu kompa wystąpił błąd p0090 nieznana usterka i niedało się go wykasować. Doczytałem sie, że jest to błąd regulatora ińsnienia na pompie ale kolega powiedział mi żebym zmianił filtr paliwa bo ktośtak zrobił i było dobrze. Zmianiłem filtr auto zapaliło jakby nigdy nic ale pojawił się błąd na desca ANTIPOLLUTION FAULT z tago co ja rozumiem to chodzi tu o błąd zanieczyszczenia, auto pali jeździ moc jest normalna i teraz niewiem o co tak naprawdę chodzi czy do czegoś tu sięgać czy poprostu dać sobie na luz i nic nierobić. Jak by ktoś powiedział coś mądrego to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
wilku53
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: siedlce

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Moto Session 2016
    Lubelskie Święto Motoryzacji to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2016 r. Już w weekend 7-8 maja zapraszamy na Moto Session. W tym roku na zwiedzających czekać będą wystawy nie tylko samochodów, ale także motocykli, ...