PEUGEOT 307 2,0 HDI BŁĄD P0090

PEUGEOT 307 2,0 HDI BŁĄD P0090

29 Lip 2010, 16:11

Witam! W moim PEUGEOT 307 2,0 HDI 90KM mam problem tego typu, ze odczas jazdy auto zgasło i niechciało zpalić po podłączeniu kompa wystąpił błąd p0090 nieznana usterka i niedało się go wykasować. Doczytałem sie, że jest to błąd regulatora ińsnienia na pompie ale kolega powiedział mi żebym zmianił filtr paliwa bo ktośtak zrobił i było dobrze. Zmianiłem filtr auto zapaliło jakby nigdy nic ale pojawił się błąd na desca ANTIPOLLUTION FAULT z tago co ja rozumiem to chodzi tu o błąd zanieczyszczenia, auto pali jeździ moc jest normalna i teraz niewiem o co tak naprawdę chodzi czy do czegoś tu sięgać czy poprostu dać sobie na luz i nic nierobić. Jak by ktoś powiedział coś mądrego to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
wilku53
Nowicjusz

Miejscowość: siedlce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon
    Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Tokio, poświęconego samochodom o wysokich osiągach oraz konstrukcjom stuningowanym. Prototyp prezentuje elementy stylizacyjne, które znajdą się w Hondzie Civic Type R nowej ...
    [B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4 [B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2006r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Grande Punto 1,4 16V - 95KM - Kia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      S2020005