Peugeot 307

03 Kwi 2010, 11:33

Mam kilka pytań:

Jutro jadę obejrzeć Peugeota 307(oczywiście bezwypadkowy) - 5 drzwi, 1.4 HDI, 2003/2004 rok produkcji, z ciekawszych rzeczy to jeszcze ma klimatronic :wink: Face śpiewa sobie za niego 20000zł(do negocjacji)

1. Na co zwrócić uwagę przy kupnie tego auta?
2. Czy cena jest dobra?
destin6
Nowicjusz
 
Posty: 17

03 Kwi 2010, 17:48

1. Dokładnie nie wiem na co powinien pan zwrócić uwagę, ale na pewno trzeba oblukać ogólnie wygląd czy rysy i wgniecenia choć rocznik wskazuje że nie powinno być z tym problemów.
2. 20000 zł jak za takie autko to naprawdę według mnie niska cena bo na róznych giełdach taka bryka z tego rocznika chodzi po około 25000zł a nawet więcej.
Ja uważam że powinien pan go spokojnie zakupić. Myślę że to dobra inwestycja.
Adamogp
Nowicjusz
 
Posty: 12
Miejscowość: Warszawa

04 Kwi 2010, 19:15

Po 1 - 307 to nie jest rewelacyjne auto,
Po 2 - 1,4 trochę maławy na takią budę,
Po 3 - jeżeli jest rzeczywiście 5 tyś zł tańszy niż średnia cena rynkowa tego modelu to jest to sygnał ostrzegawczy i należy takie auto bardzo, bardzo dokładnie sprawdzić bo jest duża szansa, że to mina.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok
    Pośród Alf Romeo z lat 60., które najbardziej zapadły w pamięć jej miłośników, pierwszoplanową rolę zajmuje Giulia Sprint GTA, niezaprzeczalna gwiazda wyścigów. Jej kształt jest prawie taki, jak ...
    Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...