Peugeot 308 SW - Problem z wymianą żarówki

Peugeot 308 SW - Problem z wymianą żarówki

14 Lut 2015, 14:35

Witam

Mam problem z wymianą żarówki "stop" w lewej lampie w Peugeot 308 SW (2008).

Przeczytałem w Internecie, że trzeba zdemontować lampę więc odkręciłem dwie śruby, które ją mocują, ale nie jestem w stanie jej wyciągnąć.
Ciągnę "do siebie", ale wydaje się być jeszcze gdzieś zamocowana po lewej (zewnętrznej) stronie i nie chciałbym połamać plastików przy okazji wymiany głupiej żarówki.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Macie jakieś doświadczenia z tym i wiecie jakiej metody użyć, żeby wyjąć lampę?

Dzięki z góry za pomoc.

Dodam jeszcze, że instrukcja którą posiadam opisuje ten sposób dla hatchbacka, a to niestety nie to samo.
forrest
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2006
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Peugeot 308 SW
Silnik: 1.6 HDI
Paliwo: Diesel

Re: Peugeot 308 SW - Problem z wymianą żarówki

14 Lut 2015, 16:48

forrest napisał(a):Ciągnę "do siebie", ale wydaje się być jeszcze gdzieś zamocowana po lewej (zewnętrznej) stronie i nie chciałbym połamać plastików przy okazji wymiany głupiej żarówki.
Oczywiście po lewej stronie jest zatrzask plastykowy.Jezeli nie masz o tym pojęcia to lepiej tego nie rob.Parę groszy i elektryk zrobi Ci to bez problemu.
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe
    Hyundai ujawnia szkice koncepcyjnego modelu HND-9 - sportowego samochodu typu luksusowe coupe. HND-9 jest przykładem stylistyki luksusowego coupe nowej generacji. Nowy Hyundai zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych ...
    Produkcja Opla Cascady w Gliwicach od 2013 roku Produkcja Opla Cascady w Gliwicach od 2013 roku
    To był wielki dzień dla gliwickiej fabryki Opla. Kiedy pierwszy egzemplarz modelu Cascada, eleganckiego, średniej wielkości kabrioletu Opla, zjechał z taśmy montażowej. Numerem jeden był Opel Cascada w kolorze białym "Seashell", ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI