Peugeot 308 SW - Problem z wymianą żarówki

Peugeot 308 SW - Problem z wymianą żarówki

14 Lut 2015, 14:35

Witam

Mam problem z wymianą żarówki "stop" w lewej lampie w Peugeot 308 SW (2008).

Przeczytałem w Internecie, że trzeba zdemontować lampę więc odkręciłem dwie śruby, które ją mocują, ale nie jestem w stanie jej wyciągnąć.
Ciągnę "do siebie", ale wydaje się być jeszcze gdzieś zamocowana po lewej (zewnętrznej) stronie i nie chciałbym połamać plastików przy okazji wymiany głupiej żarówki.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Macie jakieś doświadczenia z tym i wiecie jakiej metody użyć, żeby wyjąć lampę?

Dzięki z góry za pomoc.

Dodam jeszcze, że instrukcja którą posiadam opisuje ten sposób dla hatchbacka, a to niestety nie to samo.
forrest
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2006
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Peugeot 308 SW
Silnik: 1.6 HDI
Paliwo: Diesel

Re: Peugeot 308 SW - Problem z wymianą żarówki

14 Lut 2015, 16:48

forrest napisał(a):Ciągnę "do siebie", ale wydaje się być jeszcze gdzieś zamocowana po lewej (zewnętrznej) stronie i nie chciałbym połamać plastików przy okazji wymiany głupiej żarówki.
Oczywiście po lewej stronie jest zatrzask plastykowy.Jezeli nie masz o tym pojęcia to lepiej tego nie rob.Parę groszy i elektryk zrobi Ci to bez problemu.
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gran Turismo Polonia Light / relacja Gran Turismo Polonia Light / relacja
    W dniach 13-16.09.2009 odbyła się wersja ,,Light" najlepszego motoryzacyjnego eventu w Polsce o nazwie ,,Gran Turismo Polonia" która odbyła się w czerwcu tego roku. Ten event miał być bardziej kameralny. Bez rozgłosu, ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      GTP Light