Peugeot 406 coupe, silnik 2.0, 136kKM, 2000r.

16 Cze 2015, 17:38

Witam,

mam pewien problem, chodzi o to że przy nagłym gazowaniu słychać taki jaki 'świst' coś podobnego jakby był tłumik dziurawy ale to nie jest tłumik. Była wymieniana uszczelka od katalizatora oraz siatka.

Ma ktoś pomysł co to może być ? Bardzo mnie drażni jak daje gazu, a tutaj słychać taki świst, może niektórzy to lubią ale to jest nie eleganckie...

Może ktoś się z tym kiedyś spotkał, byłem u trzech mechaników i nikt tego się nie chce podjąć ponieważ mówią że to może być sporo rzeczy i to szukanie igły w stogu siana przez co nie chcą narażać mnie na koszty w razie gdyby nie trafili w problem.

koksu69
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 02 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Peugeot 406
Silnik: 2000
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    McLaren P1 hybrid - 2,8 sek., 903 KM McLaren P1 hybrid - 2,8 sek., 903 KM
    Propozycja z Wielkiej Brytanii to jeden z najmocniejszych samochodów, obecnych na światowym rynku, zastępująca legendarny model F1. Postanowiono w niej sięgnąć po najnowsze, dostępne rozwiązania. Z tego powodu pod ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Old Citroen logo
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Toyota Avensis, bok
      Nierówności, Arena quattro, offroad parkur, Audi A6 Allroad