Peugeot 508 1.6 HDI - czy warto kupić

21 Sty 2020, 08:36

Witam,
Czy może natknął się ktoś z Was na to ogłoszenie ? Może ktoś oglądał już to auto?
Warto się zainteresować? Kuszący mały przebieg..

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Pablitof
Obserwowany
 
Posty: 1

21 Sty 2020, 11:01

Brak zaznaczenia opcji "bezwypadkowy" raczej nie jest przypadkiem. Świeże auta w dobrym stanie rzadko do PL trafiają
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

21 Sty 2020, 11:10

Dla mnie trochę też mały przebieg. diesli nie kupuje się za granica po to żeby stały a tu masz samochód mający 4 lata i tylko 34tyś. km nie mówię że to nie prawda ale rzadko zdarzają się takie okazje a jak są to szybko znikają :)
Na zdjęciach za dużo nie widać na tym czarnym kolorze i trzeba by było go dokładnie obejrzeć na żywo.
Invi napisał(a):Brak zaznaczenia opcji "bezwypadkowy" raczej nie jest przypadkiem
Też mi się wydaje że by była zaznaczona jak by takie było.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

21 Sty 2020, 12:00

Invi napisał(a):Brak zaznaczenia opcji "bezwypadkowy" raczej nie jest przypadkiem. Świeże auta w dobrym stanie rzadko do PL trafiają

Panowie nie gdybajcie bo macie na każdą z tych opcji 50% szans a biorąc pod uwagę naszych wybitnych kupujących to może ktoś nie zaznaczył bezwypadek bo ma dość Januszy idealistów albo auto miało dzwona. Więc ja bym to sprawdził.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10322
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

21 Sty 2020, 12:37

Najlepsza opcja w tym modelu to silnk 2.0 HDI 163 KM,oszczędny i trwały,inne sobie odpuść a jeśli coś to tylko diesle.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

05 Lut 2020, 23:35

1.6 HDi są dobre te same silniki są w fordzie albo volvo. Jak porównuje się do 2.0 to wypada gorzej ale tylko dlatego że 2.0 HDi to naprawdę bardzo udany silnik.
Co do samochodu najczęściej jeżeli auta mają tak niski przebieg i jest on prawdziwy to często auto stało na parkingu ubezpieczyciela jako rozbite. Sam znam przypadek audi z 2010r 3.0 diesel z prawdziwym przebiegiem 80tyś. Z tym, że przód, tył, boki robione.
Osobiści wolałbym 2.0 ze względu na moc, ale jak nie potrzebujesz tego warto poszukać takich 1.6
Smoczysław
Nowicjusz
 
Posty: 8
Przebieg/rok: 28tys. km
Auto: Nie jedno, nie dwa
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi