Peugeot 508 czy Volvo V40?

Peugeot 508 czy Volvo V40?

23 Paź 2019, 07:32

Witam serdecznie. W nie długiej przyszłości zamierzam kupić swój wymarzony samochód. Po dłuższym zastanowieniu wybór padł na dwa samochody - Peugeot 508 blueHDi 150km po faceliftingu(ew. 180km) lub volvo v40 d4. I tu moje pytanie, co wybrać?
Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że peugeot jest większy i przestronniejszy a volvo mniejsze i ciaśniejsze. Jednak chodzi mi o pozostałe aspekty tych dwóch modeli: - częstotliwości usterek, -koszty utrzymania, - wygoda i wyciszenie wnętrza, - ogólne sugestie i opinie.
Coś o mnie : rocznie będę pokonywać około 30tys km, podróżować będę głównie sam oraz z dziewczyną, sporadycznie pasażerowie z tyłu, najważniejsze jest dla mnie bezawaryjnosć jednostki oraz wygoda użytkowa.
A więc, co polecacie a co odradzacie?
Dzięki wielkie za pomoc.
mdomon
Nowicjusz

Prawo jazdy: 07 03 2012
Auto: Skoda Felicia

Re: Peugeot 508 czy Volvo V40?

23 Paź 2019, 12:21

V40 D4 to fajna opcja, jaki budżet?
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz

Zdjęcia: 156
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Peugeot 508 czy Volvo V40?

23 Paź 2019, 13:14

50 tys
vsoft
Nowicjusz

Auto: Aston Martin DBS
Silnik: V12
Paliwo: Inne
Rok produkcji: 1912
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów
    Toyota rozszerza swój program ciężarówek na ogniwa paliwowe, pokazując nowy model elektrycznego ciągnika siodłowego na wodór do przewożenia kontenerów. Samochód zadebiutował na konferencji ...
    Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada Korytarz życia - droga ekspresowa, autostrada
    Gdy na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu zdarzy się wypadek, w wielu europejskich krajach kierowcy mają obowiązek utworzyć tzw. korytarz życia (inaczej korytarz ratunkowy), czyli pozostawić wolne miejsce na przejazd ...

•