Peugeot,607,2.2,hdi,2001r

Peugeot,607,2.2,hdi,2001r

12 Kwi 2011, 10:21

Witam wszystkich.Mam problem ze swoim autem i bardzo bym prosil o pomoc bo nie mam pojecia co mam zrobic.Od jakiegos czasu przestal mi dzialac szybkosciomierz,na desce rozdzielczej swieca mi sie ontrolki ABS i AIRBAG.Podlaczalem sie pod kompa i powiedzieli mi ze to czujnik szybosciomierza,wiec go kupilem,kiedy chcialem go wymienic okazalo sie ze go w skrzyni biegow niema,no i mam problem bo nie wiem co dalej i gdzie tego szukac.Bardzo bym prosil o jakas dobra rade i pomoc.Z gory dzieuje i pozdrawiam.
weston4444
Nowicjusz

Miejscowość: polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 1602 Electric (1972) - samochód elektryczny BMW 1602 Electric (1972) - samochód elektryczny
    Począwszy od 1969 r. BMW skonstruowało dwa eksperymentalne pojazdy na podstawie BMW serii 02 w celu przetestowania właściwości napędu elektrycznego w praktyce. Funkcję manualnej skrzyni biegów przejął silnik bocznikowy ...
    Jaki wpływ na prędkość ma hałas silnika, a jaki muzyka? Jaki wpływ na prędkość ma hałas silnika, a jaki muzyka?
    Badania wykazują, że hałas silnika ma wpływ na prędkość, z jaką jedzie kierowca. Gdy kierowca nie słyszy natężenia pracy silnika, jeździ szybciej i znacznie zaniża szacowaną przez siebie prędkość, z jaką się porusza*. A jak ...

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light