Peugeot 607 wyświetlacz

Peugeot 607 wyświetlacz

15 Sie 2016, 07:04

Witam mam problem z wyświetlaczem kolorowym. Przestał działać a razem z nim padło też sterowanie radia przy kierownicy.jest to 2001 rok. Wczoraj jak odpaliłem auto wyświetlacz zapalił się i wyświetlał napis aplication fatal error insert a sw cd. I jak wyłączyłem zapłon to znowu nie działa tylko widać jak przez chwilę mruga na biało czarno. Gdzie mogę szukać przyczyny
Skoraś
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 0-2001
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 607
Silnik: 2.2 158km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Peugeot 607 wyświetlacz

15 Sie 2016, 09:45

Najlepiej u elektornika z oryginalnym programem Peugeot Planet - mógł się zepsuć zespolony przełacznik przy kierownicy, mógł się zepsuć sam wyświetlacz, a mogło się też wysypać oprogramowanie w komputerze komfortu.
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot

Re: Peugeot 607 wyświetlacz

15 Sie 2016, 14:24

Rozebrałem osłone nad nogami pasażera i tam jest kabel (światłowód) i wisi sobie luźno i nie ma miejsca żeby go wpiąć. Dzisiaj jechałem na grzyby to wyświetlacz działał całą drogę ale jak już zgasiłem auto i po ponownym uruchomieniu już się nie świeci
Skoraś
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 0-2001
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 607
Silnik: 2.2 158km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta
    Najniższym spalaniem może poszczycić się Seat Leon z 1,6-litrowym silnikiem Diesla o mocy 115 KM i pięciobiegową, manualną skrzynią biegów. W mieście wynosi ono 4,6–4,7 l/100 km, w trasie 3,8–4,0 l/100 ...
    Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę
    Nowy Opel Cascada to elegancki, czteromiejscowy kabriolet o wydłużonej sylwetce z wysokiej jakości miękkim dachem. Jako jeden z czołowych modeli Opla Cascada wyróżnia się nie tylko gabarytami (długość: prawie 4,7 m), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tańczące dziewczyny
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport