Peugeoty - polecacie?

Peugeoty - polecacie?

10 Gru 2012, 00:29

Zawsze mi się podobały peugeoty, a że teraz się trafia okazja kupić taniej na wyprzedaży rocznika 2012, to zacząłem się naprawde poważnie zastanawiać. Co sądzicie o peugeotach, polecacie jakiś konkretny model? mi się kombiak by przydał, ale juz sam nie wiem.
interkuli
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Re: Peugeoty - polecacie?

10 Gru 2012, 09:09

Ja jestem zakochany w 206 Piękny samochodzik, jednak 207 jeszcze ładniejsza... tyle że droga :/ Może inaczej każdy "pug" ale z silnikiem 1.6 HDi 110 koni ;) silniczek wymiata, ekonomiczny a jeszcze w takiej małej budzie to mała rakieta jest
zigix
Nowicjusz

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bulli Summer Festival w Wolfsburgu - polscy fani Bulli Summer Festival w Wolfsburgu - polscy fani
    Z okazji 70 lat modelu T w Wolfsburgu, w parku Allerpark, oddalonym niecałe półtora kilometra od samego Autostadt, w dniach od 3 do 6 sierpnia odbył się Bulli Summer Festival. Tereny parku przeistoczone zostały w ogromną ...
    Fotel Alpine Fotel Alpine
    Legendarna zwinność Alpine wynika z niewielkiej masy auta. Nasi inżynierowie zastosowali tę zasadę przy projektowaniu fotela, dzięki któremu kierowca i maszyna stają się jednością. Ultralekki fotel kubełkowy Siedzenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005