Piastowska 30 elektromechanik

Piastowska 30 elektromechanik

10 Lut 2009, 13:20

zdecydowanie odradzam zaplacilem stanowczo za duzo za wymiane bendixa, wymiane baku na nowy, (ktory jak sie okazalo byl uzywany) podciagniecie recznego i zepsucie alarmu bo podobno tak trzeba bylo zeby naprawic awaryjne (dalej nie działaja)
kotlet
xrabin
Nowicjusz

Miejscowość: kraków

Re: Piastowska 30 elektromechanik

05 Lut 2010, 11:24

xrabin napisał(a):zdecydowanie odradzam zaplacilem stanowczo za duzo za wymiane bendixa, wymiane baku na nowy, (ktory jak sie okazalo byl uzywany) podciagniecie recznego i zepsucie alarmu bo podobno tak trzeba bylo zeby naprawic awaryjne (dalej nie działaja)

Jestem przekonany że pomyliłeś adresy, Ja jeżdze do tego warsztatu od ponad 10 lat i nigdy nie miałem tam problemów.A co do uzywek to pewnie sam chciałeś ,bo oni nie mają częsci uzywanych i sam przywiozłeś.
prim
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kalkulatory motoryzacyjne Kalkulatory motoryzacyjne
    Czy opłacalny jest montaż instalacji LPG do samochodu? Czy warto i po jakim czasie jej koszty się nam zwrówcą. W pozostałych kalkulatorach przeliczycie jednostki mocy, prędkości, ciśnienia czy też momentu obrotowego.
    Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI
    Koniec świata odwołany. Czas na zabawę! W wielu krajach Ameryki Środkowej, takich jak Meksyk czy Gwatemala, 21 grudnia 2012 odbyły się huczne uroczystości na powitanie nowej ery. Data pochodzi ze źródeł historycznych ...

• Warto przeczytać
    • Na wzniesieniu, terenowa ciężarówka, Scania
      Palenie gumy w nocy
      Aixam Coupe, tył
      Chevrolet Corvette C7, logo