Pierwsza eliminacja Wojny Północ-Południe 2013

08 Kwi 2013, 17:33

Dość tej zimy, śniegów i mrozów! Startuje kolejny już sezon Wojny Północ-Południe! Tradycyjnie już, areną pierwszej potyczki będzie szczeciński Moto Show. 13-14 kwietnia to najlepszy moment, żeby pokazać światu to, nad czym spędziliście w garażu całą zimę. Liczymy na wiele nowych projektów, a także na nowe wcielenia dobrze znanych z poprzednich lat samochodów.

Pierwsza eliminacja Wojny Północ-Południe 2013

Podczas Moto Show zadebiutują także nowe wojenne klasy. Podział w sezonie 2013 wygląda następująco:

Kategorie główne:

Fresh Start Euro - klasa dla projektów debiutujących w zawodach WPP. Samochody muszą pochodzić z krajów europejskich. Jeżeli projekt jest bardzo mocny i kompleksowy, sędziowie mogą przesunąć go do pozostałych klas.

Fresh Start World – klasa dla projektów debiutujących w zawodach WPP. Samochody muszą pochodzić spoza Europy. Jeżeli projekt jest bardzo mocny i kompleksowy, sędziowie mogą przesunąć go do pozostałych klas.

G-Style – klasa dla samochodów zmodyfikowanych w stylu niemieckim. Nisko, szeroko i gładko to główne przymiotniki opisujące projekty rywalizujące w tej grupie. Dopuszcza się start w tej klasie samochodów spoza grupy VAG, jeśli wpisują się w ideę G-Style’u.

Street – klasa dla samochodów zmodyfikowanych w stylu uliczno-torowym. Mniejszą uwagę zwracamy na modyfikację stylistyczne i stan karoserii, skupiając się na modach mechanicznych. W klasie mogą startwać samochody pochodzące z całego świata.

Show&Shine – śmietanka WPP. Top topów, najbardziej kompleksowo zmodyfikowane projekty. Tutaj liczy się wszystko, a żeby wygrać, każdy z elementów musi prezentować najwyższy poziom.

Freestyle – Klasa dla samochodów, które ciężko zakwalifikować do jakiejkolwiek innej grupy. Nie będziemy w niej przyznawać miejsc 1-2-3, a TOP3 każdej eliminacji.

Pierwsza eliminacja Wojny Północ-Południe 2013

Podkategorie:

Fitment – najlepsze spasowanie koła z błotnikiem. Nie ma znaczenia czy projekt oparty jest o zawieszenie gwintowane czy AirRide. Liczy się stance! I oczywiście dobra, nietuzinkowa felga.

Interior - najlepiej prezentujące się wnętrze. Skupiamy się wyłącznie na kabinie pasażerskiej, nie zaglądając do bagażnika czy pod maskę. Skóry i złota, czy kubły i rollbary? Każdy ma szansę !

Car Audio design – najlepiej prezentujący się system audio w samochodzie. Skupiamy się na zabudowie bagażnika oraz zabudowie przedziału pasażerskiego, jak również na komponentach użytych do budowy systemu.

Performance look – nawet najdalej posunięte zmiany mechaniczne powinny dobrze wyglądać. Jest to kategoria dla projektów posiadających kompleksowe zmiany mechaniczne, podlane odpowiednia dawką dobrego wyglądu.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


POLECAMY Galeria Wojna Północ Południe

Samochody startujące w kategoriach głównych, mogą startować także w każdej z podkategorii. Zapisywane są tam automatycznie. Natomiast dla zawodników, którzy nie czują się na siłach by wystartować w jednej z klas głównych, przygotowaliśmy możliwość startu jedynie w podkategoriach. Prosty przykład. Masz totalnie seryjny samochód ze świetnym systemem car audio - zapraszamy do Car Audio Design! Samochody z największą liczbą sukcesów w podkategoriach, będą rywalizowały w tych klasach podczas Wielkiego Finału, tym razem już o miejsca na podium. Decydujące zdanie o przydzieleniu do danej kategorii mają sędziowie WPP.

Pierwsza eliminacja Wojny Północ-Południe 2013

Moto Show Szczecin, to oczywiście nie tylko pierwsza eliminacja Wojny. Podczas targów swoją ofertę zaprezentują dealerzy aut osobowych i użytkowych, motocykli, akcesoriów, car audio i tuning, wyposażenie serwisów oraz firmy z branż: finanse, ubezpieczenia, szkoły jazdy itp.

POLECAMY Tak było... Wielki Finał Wojny Północ-Południe 2012

Wydarzenie zostanie połączone z prawdziwym show, który zadziwi nie tylko fanów motoryzacji. Dla wszystkich, którzy kochają ryk silnika, organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji. Będzie można przeżyć dachowanie na symulatorze, zobaczyć pokazy stuntu motocyklowego, czy też pokazy ekstremalnej jazdy wyścigowe w formule "moto demolka" . Jednym zdaniem, Moto Show to impreza, na której nie sposób się nudzić !

Pierwsza eliminacja Wojny Północ-Południe 2013
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3438
Zdjęcia: 12493
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Przyszłe klasyki, które dziś kupisz w salonach to współczesne klasyki
    Znasz to uczucie, gdy na drodze mija Cię samochód, który wcale nie wygląda tak staro, a jego zderzaki zdobią żółte tablice rejestracyjne ? Tak, upływ czasu jest nieubłagany nawet dla prawdziwych motoryzacyjnych ...
    Opady śniegu, a czasem słońce - jak sobie radzić w takich warunkach?
    Dostosowanie stylu jazdy do warunków pogodowych to jedna z podstawowych zasad, którymi powinni kierować się kierowcy. Sprawdzanie prognozy przed planowaną podróżą pozwoli nam lepiej przygotować się do ...

  •