Pierwsze autko do 8000 zł !!!

26 Sty 2010, 19:50

to bys musiala jechac z kims kto ma tam zaufane komisy a jezeli nie ma to nie zawracaj sobie głowy w niemczech auta tez sa drogie, a poza tym auta w takiej cenie ludzie zlomuja bo dostaja 2500euro dotacji do nowych aut. mozesz szukac sprowadzonego ale co jest juz w polsce. Ja bym rozwazyl albo punto albo to clio najlepiej wygladaja, no ta 206 tez ladny samochodzik ale ciezko za te kwote ale jak bys sie uparla to pewnie znajdziesz tym bardziej ze chcesz 3 drzwi [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ewntualnie [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ale tu duzy silnik
tower
tower
Początkujący
 
Posty: 231
Miejscowość: kalisz

26 Sty 2010, 20:03

Co do Clio zderzak niema prawa gnić bo to plastik a o element który Ci chodzi to błotnik i fakt moje nie dopatrzenie jest tam troche rudej
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Sty 2010, 23:14

206 z 2002 roku stoi po 12-15 tys. auto z twojej aukcji jest po dzwonie
illusion
Aktywny
 
Posty: 343
Miejscowość: Poznań

27 Sty 2010, 09:28

no ta 206 za niecałe 9k to rzeczywiście trochę tania....

spójrzcie jeszcze raz jak możecie na tą 206 [link do oferty na Allegro wygasł]
i powiedzcie czy warto za takiego golasa dać te 9k i jak negocjować najlepiej żeby dał za 8k :mrgreen: - bo chyba za te 9k nie wezmę....

[ Dodano: Sro Sty 27, 2010 09:31 ]
aha jeszcze znalazłam takiego Colta [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
czy auto w tym roczniku może być w miarę niezawodne, jak to jest z tymi mitsubishi ???
kala2505
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: Wlkp

27 Sty 2010, 09:49

Tą 206 bym sobie odpuścił,jeśli nawet by go puścił za te 8tys to będziesz musiała jeszcze włożyć w naprawe tylnej ściany jak on to pisze.
Ja bym jechał oglądać tego Colta,Colt to autko ekonomiczne,bardzo dobrze się prowadzi,silnik 1.3 wydaje sie być mały ale do Colta jest wystarczający,nie ma problemów z wyprzedzaniem,jest zrywny,auto ogólnie super.Za takie pieniądze w takim stanie i z takim wyposażeniem nic tylko brać naprawde.Jeszcze w dodatku autko ma przegląd i OC do pażdziernika 2010r. więc masz już autko opłacone na jakiś czas.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Sty 2010, 10:33

może i ten colt niezly ale jak ja widzę te toyotkii, hondki, czy mitsubishi to mi sie nóż w kieszeni otwiera, ani to ładne ani tanie od razu mi sie lata 90-te przypominaja kup sobie autko ktore jest jeszcze na czasie a nie przeżytki. 206 chociaz jakos wyglada a za 8-9 kola cos tam znajdziesz wiadomo rewelacji nie bedzie ale jakos to wyglada. owszem japonczyki sa ladne ale rok powyzej 2000, np yaris ale na to musisz miec 15tys. sam nie wiem jakbys miala chociaz 10tys to mogła bys astre 2 kupic a za 8 to ciezko
tower
tower
Początkujący
 
Posty: 231
Miejscowość: kalisz

27 Sty 2010, 11:32

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Sty 2010, 11:42

o i te propozycje barola bardzo fajne ja bym wybierał miedzy clio i punto, ale znajomy mial micre ponad 2 lata tylko ze w gazie to chwalil sobie nigdy nie odmowila mu posluszenstwa. Ale punto i clio ladniejsze :wink:
tower
tower
Początkujący
 
Posty: 231
Miejscowość: kalisz

27 Sty 2010, 13:02

no to clio mi się podoba :cool:
to mówisz że tą 206 sobie odpuścić.... zadzwonie może i obejrzę tego colta - tylko że on jest '98 - trochę już dziadek :mrgreen:
ta micra też fajna tylko strasznie goła a clio ma klimę :wink:
dzięki za linki i pomoc :wink:
kala2505
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: Wlkp

27 Sty 2010, 13:12

ja jezdzilem 206 1.4 HDi z 2006 , auto rewelacyjnie przyspiesza, nie psuje sie, konforat jazdy dla dwoch osob wysmienity.. ta negatywna opinia o 206 to chyba z tych pierwszych rocznikow.
illusion
Aktywny
 
Posty: 343
Miejscowość: Poznań

27 Sty 2010, 13:59

Jak będziesz już pewna do jakiegoś egzemplarzu albo coś kupisz to pisz,pochwal sie :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Sty 2010, 09:58

Oczywiście na pewno dam znać jak znajdę coś szczególnego - a pewnie tak będzie jeszcze nie raz.... :mrgreen:
dzięki za pomoc i liczę że gdybym coś miała konkretnego na oku to zawsze doradzicie :wink:

Barol rezygnuje z tej 206-tki :roll:

[ Dodano: Czw Sty 28, 2010 10:44 ]
znalazłam jeszcze jedną 206, rocznik 1999 - czy to dobry rocznik na 206-tke ???
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
kala2505
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: Wlkp

28 Sty 2010, 15:39

No wygląda przyzwoicie tylko za nie długo konczy sie przegląd i OC,tak wynika z ogłoszenia,według mnie cena idzie do zbicia napewno.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

29 Sty 2010, 11:41

Przecież tył ledwo się trzyma w jednym kawałku. Zobacz na szpary przy tylnych światłach.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin

29 Sty 2010, 12:19

czyli bity na bank ??? to jechać zobaczyć czy nie jechać zobaczyć...??? :mrgreen:
kala2505
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: Wlkp