Pierwsze autko.:)

19 Kwi 2010, 22:56

Jednak pierwszy samochód moim zdaniem powinien nauczyć respektu do posiadanych rzeczy i własnego życia szybko jechać autem z ryczącym silnikiem to nie sztuka, a na to jest jeszcze czas. Proponował bym coś o mniejszym silniku żeby nabrać wprawy... mimo wszystko :P pewnie zaraz mnie zjedziesz ale to moje zdanie
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warsaw

20 Kwi 2010, 00:18

Nie zjadę cię, bo to jest Twoja opinia, natomiast tak jak mówiłem wybiorę s3 albo brerę raczej choć może zrobię tak ze kupie jakiegos w granicach 10-15 tys pojezdze zeby nabrac wprawy i zmienie na ta fure wymarzona czyli s3 albo brera. Temat moim zdaniem do zamknięcia. Dziękuję wszystkim za pomoc. :)
krugeros
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

20 Kwi 2010, 06:53

No i to sie chwali :smile:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Krzysztof Hołowczyc: Na Baja Poland czuję się jak w moim drugim domu
    Wiem, że w tym roku czeka mnie bardzo trudna walka, która toczyć się będzie do ostatniego metra. Wysoka Grzęda Baja Poland 2020 będzie niesamowitym rajdem! – zapowiada Krzysztof Hołowczyc, sześciokrotny zwycięzca ...
    Toyota FT-86 Concept
    Po ponad roku domysłów i plotek, na Tokyo Motor Show 2009 Toyota pokazała coupe FT-86 Concept, opracowane we współpracy z Subaru. Spadkobierca tylnonapędowej legendy driftu – Corolli AE86 – otrzymał ...

•  
    • Warto przeczytać