Pierwsze autko.:)

Re: Pierwsze autko.:)

19 Kwi 2010, 21:56

Jednak pierwszy samochód moim zdaniem powinien nauczyć respektu do posiadanych rzeczy i własnego życia szybko jechać autem z ryczącym silnikiem to nie sztuka, a na to jest jeszcze czas. Proponował bym coś o mniejszym silniku żeby nabrać wprawy... mimo wszystko :P pewnie zaraz mnie zjedziesz ale to moje zdanie
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warsaw

19 Kwi 2010, 23:18

Nie zjadę cię, bo to jest Twoja opinia, natomiast tak jak mówiłem wybiorę s3 albo brerę raczej choć może zrobię tak ze kupie jakiegos w granicach 10-15 tys pojezdze zeby nabrac wprawy i zmienie na ta fure wymarzona czyli s3 albo brera. Temat moim zdaniem do zamknięcia. Dziękuję wszystkim za pomoc. :)
krugeros
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

20 Kwi 2010, 05:53

No i to sie chwali :smile:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy
    Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) uruchomiła produkcję swojego pionierskiego elektrycznego modelu hybrydowego typu plug-in (PHEV) na potrzeby europejskiego odbiorcy. Dwukrotne ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      S2020005