Pierwsze autko

Re: Pierwsze autko

26 Gru 2007, 21:20

Astry nie polecam nie kupuj tego szmelcu :? kupisz a potem za blacharką problemy :twisted: ja bym sie w to nie bawił szkoda kasy na takie cos. Juz lepiej golfa albo Corse B musze przyznac ze corse rdza nie zjada :)
mati222
Początkujący

27 Gru 2007, 17:39

a ja i tak jestem swojego zdania, ale rob jak chcesz, nad golfem szczerze mowiac mati222 tez myslalem ale jest mniejszym i ciasniejszym autem niz astra, zreszta sam niech wybierze, zobaczy na zywo oby dwa auta i zdecyduje
arek5
Nowicjusz

Miejscowość: Tomaszów Mazowecki

28 Gru 2007, 12:26

no masz racje jego decyzja i jego kasa a ty arek wpadnij do mnie na forum bo widze ze sie na autach znasz pozdro
mati222
Początkujący

07 Sty 2008, 20:24

i jak cos kupiłes juz :) bo nic nie piszesz a forum sie robie przestarzałe 8)
mati222
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC
    Lexus ogłosił, że w roku przyszłym – zbudowany na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC bolid będzie brał udział w wyścigach Super GT. Nowy, hybrydowy samochód będzie rywalizował w klasie GT500 i zastąpi Lexusa SC430, ...
    Mitsubishi Outlander PHEV w Asia Cross Country Rally (FIA) Mitsubishi Outlander PHEV w Asia Cross Country Rally (FIA)
    Gdy w Japonii trwały ostatnie przygotowania do uruchomienia produkcji europejskiej wersji Mitsubishi Outlander PHEV, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) poddała swój technologicznie flagowy model ostatniej i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11